גנאים: הולכת להיות חגיגה

צפו באנשי בני סכנין מתכוננים למשחק מול העולה השנייה, קרית שמונה, באיצטדיון דוחא, אחרי הניצחון המפתיע על מכבי חיפה. אלישע לוי מתכוון לעלות עם אותו הרכב שניצח את מכבי חיפה ומכבי ת"א

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

סכנין פתחה הבוקר את אימון ההכנה האחרון שלה לקראת המשחק ביום שבת נגד קריית שמונה. בקבוצה התרגשות רבה לקראת האירוח הראשון בדוחא העונה כשרק אתמול אושר המגרש ע"י המשטרה. בקבוצה מצפים שהיציעים יהיו מלאים וכמו שאומר בעלי הקבוצה, מאזן גנאים: "מחר הולכת להיות כאן חגיגה באדום". 

לצפייה באימון בני סכנין ובראיונות מדוחא לחצו PLAY מתחת לתמונה או לחצו כאן.

לקראת המשחק ביום שבת מוסיף ואומר גנאים: "יש התרגשות רבה בקרב השחקנים וגם בצוות במקצועי. אנחנו דרוכים למשחק הזה. אני מחכה כבר לראות את המגרש הביתי שלנו מלא. אנחנו נארח בכבוד את העולה החדשה, קריית שמונה". 

בנוסף לכך, מאחל גנאים למשחק הוגן כאשר הוא מבקש וקורא מהאוהדים לא לקלל לנהוג  בהגינות כלפי הקבוצה השנייה. 

אלישע לוי צפוי לעלות עם ההרכב החזק שלו, זה שניצח בשבועיים האחרונים את מכבי ת"א ומכבי חיפה. על ההכנות למשחק אומר לוי: "עשינו הכנות טובות למשחק. אני שמח שיש לנו קאדר שחקנים טוב שמוכיח את עצמו". לגבי השאיפות של סכנין לעונה הקרובה אומר לוי: "אני מקווה ולא מאמין שנילחם על ירידה. מבחינתי מיקום באמצע הטבלה זה יספק אותי".

חאלד חלאיילה, אמר ל-TELESPORT לקראת המשחק: "פתחנו את העונה בצורה מצוינת. במשחק מול מכבי חיפה יכולנו לתת יותר בראש אבל הסתפקנו ב-0:1. אני מאמין שהיכולת הזאת תמשיך ונראה את סכנין טובה העונה".

מחר צפוי אלישע לוי להראות לשחקנים בוידיאו את משחקה של קריית שמונה נגד מכבי הרצליה במחזור הקודם, כחלק מההכנה למשחק.

ההרכב המשוער: מאיר כהן, עבד ראבח, פטי יה יה, ליאוניד קרופניק, באסם גנאים, ג'ון קולמה , חיים בנון, מאור בוזגלו, חאמד גנאים, חאלד חלאיילה, איליה יבוריאן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק