מכבי מבקשת לסגור יציע

הספרדי ג'ונתן חונקאל נראה חלוד ועייף באימון. מרטינוביץ' יחזור בתוך שבועיים יו"ר הקבוצה, רוני מאנה, העביר היום את אבי יחיאל בבקרה וגם צפה באימון בקרית שלום

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א החליטה להגיש ערעור לבית הדין העליון בנושא העונש לשחק ללא קהל נגד הפועל כפ"ס, בגין זריקת כוס המשקה על שוער אשדוד, סמי אג'י.

מכבי ת"א תדרוש עונש דומה לזה שקיבלה הפועל ת"א בעונה שעברה, אחרי שרימון הלם נזרק לכר הדשא. העונש היה אז סגירת היציע ממנו ניזרק הרימון למשחק אחד.

מכבי ת"א תדרוש עונש דומה, לסגור את היציע המדוסר לכניסת קהל נגד הפועל כפ"ס. במכבי טוענים כי ציבור שלם של אוהדי הקבוצה יפגע בגלל מעשה מטופש של אוהד אחד.

הקשר הספרדי, ג'ונתן חונקאל קיים אימון בכורה בקרית שלום ונראה עייף מאוד וחלוד. המאמן אלי כהן והמנג'ר אבי נמני אמורים להחליט אם לצרפו לקבוצה. באימון צפה היו"ר רוני מאנה.

אבי יחיאל עבר בבקרה

יו"ר מכבי ת"א, רוני מאנה, העביר היום כרבע מיליון דולר ערבויות לרשות לבקרה תקציבית ובכך סיים את סאגת העברתו של הבלם הפצוע, אבי יחיאל בבקרה.

כזכור, יחיאל נפצע במחנה האימונים של הקבוצה ל-3 חודשים ולכן לא מיהרו במכבי להעביר את חוזהו עד היום. יחיאל צפוי להיעדר עוד כחודשיים לפני שיחזור לפעילות מלאה.

בנוסף לכך, הבהיר היום מאנה לצוות המקצועי של הקבוצה, בראשותם של המאמן, אלי כהן והמנג'ר, אבי נמני, כי אם ירצו בקשר הספרדי, ג'ונתן חונקאל, שהגיע להיבחן בקבוצה, הוא יעביר את הכספים הדרושים להחתמתו.

הערב צפויה פגישה בין ראשי מכבי ת"א לשחקנים כדי להרגיע את האווירה לפני המשחקים הקרובים בליגה מול מכבי פ"ת ובגביע אופ"א מול ארצ'יאספור. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק