מילאן רוצה לאמץ את אדריאנו

נשיא מילאן, סילביו ברלוסקוני, הודיע היום כי קבוצתו תשמח לקלוט בשורותיה את הברזילאי. ברזילאי אחר, קאקה, קיבל הודעה שהוא הזוכה בתואר כדורגלן השנה באירופה

שבת 24 נובמבר 2007
אבי יופה

חלוצה הברזילאי של אינטר, אדריאנו, אמנם נמצא עכשיו חזרה בברזיל לתקופת שיקום של חודשיים מהמצב הנפשי אליו הגיע, אבל השמועות על מעברו האפשרי דווקא ליריבה העירונית, מילאן, הולכות ומתעצמות. 

נשיא מילאן, סילӑיו ברלוסקוני, הצהיר היום בתקשורת האיטלקית, על רצונו להחתים את הברזילאי בקבוצה ולהחזיר אותו לקו הבריאות. "במילאן הוא ימצא את הסביבה האידיאלית לחזור לפסגה. זה מקום שמישהו כמו אדריאנו צריך לשאוף להגיע אליו", קבע ברלוסקוני. "אין מועדון אחד שלא יסכים לקלוט שחקן כמוהו". 

במידה והברזילאי יחליט לעבור, לא יהיה מדובר במקרה ראשון של חציית קווים בעיר מילאן. לפי כן עשו זאת אנדריאה פירלו, קלרנסף סיידורף ורונאלדו, שחצו את הקווים ליריבה באדום. 

"יש לנו סביבה יוצאת מהכלל. מעולם לא היה לנו משבר או שחקנים ממורמרים", סיכם ראש ממשלת איטליה לשעבר, ברלוסקוני. 

קאקה שחקן השנה באירופה?

על פי הדיווחים היום בעיתונות האיטלקית, שחקנה הברזילאי של מילאן, קאקה, התבשר כי הӕא הזוכה בתואר כדורגלן השנה באירופה. 

הזוכה הרשמי אמנם צפוי להיות מוכרז רק בשני בדצמבר בטקס חגיגי בפריס, אבל על פי הדיווח שופט מחבר השופטים בתחרות הודיע לשחקן על הזכייה. "בגלל שהפער מהמקום השני היה כל כך גדול, לא היה טעם לחכות עӝ הבשורות לשחקן", נכתב. 

קאקה בן ה- 25, הקדים בתחרות בין היתר את חברו לקבוצה, אנדריאה פירלו ואת בלם ריאל מדריד, פאביו קנאברו. 

זכייתו הצפויה תמשיך את המסורת המכובדת של שחקני מילאן שזוכים בתואר, החל מג'יאני ריברה ב- 1969, דרך רוד חוליט ב- 1987, מרקו ואן בסטן ב- 88, 89 ו- 1992 וכלה בגו'רג' וואה שזכה בתואר ב- 1995 ואנדריי שבצ'נקו שזכה בו ב- 2004.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק