לוי: עבר עלינו שבוע קשה

מאמן מכבי חיפה יודע שקבוצתו נראתה רע מול סכנין ומקווה שבשבת היא תצא לדרך חדשה: "השחקנים התאמנו השבוע בצורה טובה ואני מקווה שזה יראה על המגרש מול אשדוד"

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
מכבי חיפה ערכה הערב  את האימון המסכם שלה לקראת המשחק ביום שבת מול אשדוד (שבת, 19:30). לפני אימון הכושר הציג המאמן רוני לוי סרט וידאו לשחקנים ובו הציג לשחקנים את הליקויים מיום שבת האחרון נגד סכנין ובנוסף הציג להם את המשחק האחרון בין ליברפול לצ'לסי.

המאמן רוני לוי אמר הערב לקראת המשחק: "עברנו שבוע לא נעים אחרי הפסד. אני חושב שנראינו לא טוב נגד סכנין, היה משחק רע מאוד שלנו גם מבחינה הקבוצתית וגם מהבחינה האישית. השבוע השחקנים התאמנו בצורה טובה מאוד ואני מקווה שזה יראה על המגרש כבר ביום שבת ושנביא תוצאות"

לגבי הרכש הפולני לוקאש סורמה שהתייבש עד כה על הספסל וצפוי לפתוח ביום שבת בהרכב הקבוצה אמר רוני לוי: "אני לא נוהג לשפוט שחקנים על פי משחק אחד, סורמה הראה רצינות והשקעה בשבוע האחרון במיוחד, מגיע לפני האימון ונשאר אחרי שעות האימון, מראה רצינות והשקעה ולכן הוא נתן לי סיבה  לפתוח איתו  בהרכב. הוא נתן לי הרבה חומר למחשבה".

הערב נחתם הסכם שיתוף פעולה בין מכבי חיפה לקופת חולים מאוחדת. שיתוף הפעולה נחתם בהתייחס לעונת 2007/08. ההסכם יתבטא בפרסום קופת החולים המאוחדת על גבי חולצות השחקנים ובכל המדיות ופרסומי המועדון.
מנכ"ל מכבי חיפה איתמר ציזי'ק אומר הערב:" מקווה ששיתוף הפעולה יביא להעמקת המודעות לספורט בריא בכל ענפי הספורט".

 מוסקאלו הרשים את לוי

הקשר הרומני, כריסטיאן מוסקאלו בן ה-17, שהגיע אתמול להיבחן בשורות הירוקים, הרשים אתמול את המאמן, רוני לוי.

כזכור, מוסקאלו נבחן הקיץ בשורות בית"ר ירושלים, אך לבסוף החליטו בעיר הבירה להחתים את מילובן מירוסביץ', שסגר לה את מכסת הזרים. כעת נותרו ללוי 8 ימים עד לסוף מועד ההעברות והוא ייאלץ להחליט בין פיטר מסיללה, לוקאש סורמה ומוסקאלו.

צפו ברוני לוי על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה או לחצו כאן.

נכון לכרגע, מסיללה, שהרשים בחיפה, נמצא עם נבחרתו במוקדמות אליפות אפריקה וממתין להחלטת הירוקים. הפולני, לוקאש סורמה, צפוי לקבל ביום שבת את ההזדמנות האחרונה כאשר יפתח לראשונה בהרכב. מוסקאלו יישאר עד לשבוע הבא להתרשמות בקבוצה, כשכאמור, בסוף החודש יחליט לוי את מי להשאיר ואת מי לשחרר.

הברזילאי, רנאטו, עדיין לא קיבל את השחרור מקבוצתו. למרות שהוא עדיין לא בכושר משחק, לוי תיכנן לשלבו במהלך המשחק בשבת מול אשדוד בכדי לבדוק איך הקשר משתלב עם שאר השחקנים. באם השחרור לא יגיע עד הערב, ייאלץ המאמן להמתין לשבוע הבא.

צילום ועריכה: הדס גרינברג

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק