מיימון מתוסכל ממעמדו

הבלם של מכבי חיפה מתוסכל ממעמדו בחיפה ולא מעוניין לייבש את הספסל. לוקאס סורמה צפוי לפתוח במשחק הליגה של הקבוצה מול מ.ס אשדוד

יום שישי 24 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

בלמה של מכבי חיפה שי מיימון לא מעוניין להישאר בחיפה כבלם רביעי. מיימון שהושאל בעונה שעברה למכבי הרצליה, היה בורג מרכזי בהגנת הקבוצה, כאשר פתח בהרכב בכ- 24 משחקים ואף תרם רבות להישארות הקבוצה בליגה הבכירה. 

מיימון בן ה-21 ששיחק עם הנבחרת הצעירה באליפות אירופה הקיץ, חתם לפני כשבועיים על חוזה ארוך טווח לחמש השנים הבאות במכבי חיפה. אך למרות זאת גורם המקורב למיימון אומר:" שי אומנם מעוניין להישאר במכבי חיפה אך לא בכל מחיר ובטח שלא על תקן הבלם רביעי בקבוצה". 

"לפני שנה הוא הוכיח שהוא בלם ראוי וטוב לכל קבוצה והוא אינו מעוניין להתייבש על הספסל של מכבי חיפה". 

המקורב מוסיף ואומר:" שי מוכן להוכיח את עצמו ולהמתין בסבלנות להזדמנות שלו על הספסל, אבל בתור בלם שלישי. הוא יודע שאם ישב על הספסל על תקן בלם רביעי, הוא פשוט לא ישחק. בתור אחד ששנה שעברה שיפר את יכולתו ושיחק  במרבית משחקי מכבי הרצליה, זו תהיה עצירה בהתקדמות שלו, במידה ולא יקבל דקות משחק".

לקראת המשחק מחר נגד אשדוד צפוי לוי לערוך מספר שינויים בהרכב. הקשר לוקאש סורמה יקבל את ההזדמנות האחרונה שלו מחר, כאשר רוני לוי החליט להפתיע ולפתוח איתו בהרכב, כל זאת לאחר שעד כה התייבש הפולני על הספסל. הפתעתו של לוי נובעת מכך שבקבוצה מרוצים מאוד מהרצינות וההשקעה של השחקן באימונים. 

אתמול אמר רוני לוי על סורמה:" לפי ההשקעה והרצינות שלו במהלך השבועיים האחרונים הוא נתן לי סיבה מספיק טובה לפתוח איתו בהרכב". 

המגן אייל משומר חוזר מפציעה ויפתח בהרכב , כמו גם הבלם דייגו קרוסה שקיבל השבוע את השחרור מקבוצתו וצפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו במדי הירוקים. רוני גפני שסבל מפציעה במפשעה, עדיין לא כשיר במאת האחוזים, ולכן אדורם קייסי ימשיך לאייש את עמדת המגן השמאלי. 

שי מימון שפתח במשחק נגד סכנין יחזור לספסל. הקפטן אלון חרזי שעלה לשחק פצוע במשחק האחרון, עדיין סובל מרגישות ולא יכלל בסגל הקבוצה. 

בחוד ההתקפה צפוי רוני לוי לפתוח עם יניב קטן שחזר ממחלה, כשכעת עדיין מתלבט לוי אם לעלות לצידו של קטן את ארבייטמן או לפתוח עם חמישה שחקנים בקישור. מנגד אם יעלה לוי שני חלוצים צפוי רפאלוב לפתוח על הספסל. 

רנאטו עדיין לא קיבל את השחרור מקבוצתו, ולא יוכל לשחק מחר. אומנם הברזילאי לא בכושר משחק אך במידה והשחרור היה מגיע, תכנן לוי להעניק מספר דקות לקשר האחורי בכדי לראות את השתלבותו ברוטציה הקבוצתית. כעת לוי יאלץ להמתין לשבוע הבא. 

הרכב משוער: ניר דבידוביץ, אייל משומר, דייגו קרוסה, דקל קינן, אדורם קייסי, ג'ובאני רוסו, 

לוקאש סורמה , פאוליניו, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב/ שלומי ארבייטמן, יניב קטן. 

צפו ברוני לוי מדבר על השבוע הקשה על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה הראשית

צילום: יותם רונן

צילום וידאו: הדס גרינברג

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק