בנאדו בהרכב להפועל

הבלם, שנפצע במשחק מול בני יהודה, החלים וילבש את סרט הקפטן במשחק הטעון. תמוז ויצחקי ימשיכו בחוד. בבית"ר לא ימנעו מאלברז ומירוסביץ' להצטרף לנבחרת צ'ילה.

יום שישי 24 אוגוסט 2007
אסף שקד

לאחר יום חופשי ושבוע של אימונים ללא שחקני נבחרת ישראל, חזרה הבוקר בית"ר ירושלים להתאמן בסגל מלא לקראת המשחק ביום ראשון מול הפועל ת"א באצטדיון בלומפילד. לרשותו של יצחק שום עמד היום סגל מלא, מלבד תומר בן יוסף שעדיין לא כשיר במאת האחוזים. הבלם חזר להתאמן במהלך השבוע, אך בסופו של דבר הוחלט שלא להכלילו בסגל על מנת שיחזור מהפציעה בהדרגה. מי שכן יכלל בסגל ואף יפתח בהרכב הוא הבלם, אריק בנאדו, שנפצע במשחק הליגה האחרון מול בני יהודה.

2 אימונים בלבד עומדים בפני יצחק שום כהכנה למשחק מול הפועל ת"א, אימון אחד שהתקיים היום ואימון נוסף מחר. ההרכב של שום גובש כבר במהלך השבוע והוא זהה לזה שניצח את בני יהודה. טוטו תמוז שכבש את השער הראשון מול הזהובים מתל-אביב, צפוי להמשיך ולקבל קרדיט מהמאמן כשלצידו תורגל שוב ברק יצחקי בהרכב. השילוב בין השניים שהיה טוב מאוד מול בני יהודה, גרם למאמן להמשיך עימו גם במשחק מול הפועל ת"א וזאת למרות שעל הספסל ממתינים החלוץ, עמית בן שושן, שחזר מפציעה והברזילאי, אנטונלי רומולו, שבמהלך השבוע האחרון נכנס לכושר משחק מלא.

גם בחוליית הקישור לא יערוך שום שינויים. דרק בואטנג, עידן טל וגל אלברמן ימשיכו לתפוס את מרכז השדה כשמיכאל זנדברג יתפקד שוב כקשר שמאלי וינסה לכבוש שוב ולשחזר את פתיחת העונה אשתקד. אגב, הקשר מילובאן מירוסביץ' שכבש את השער האחרון של בית"ר מול הפועל ת"א בבלומפילד, ישאר ככל הנראה שוב מחוץ להרכב וזאת למרות שבמהלך השבוע האחרון ערך מספר אימונים אישיים על מנת להיכנס לכושר משחק מלא.

בהגנה מאמין שום בארבעת השחקנים ששמרו על כה על שער נקי בשלושת המשחקים הרשמיים שקיימה בית"ר מול קבוצות ישראליות. אריק בנאדו, כאמור, חזר מהר מהצפוי מהפציעה וישמש שוב כקפטן לצידו של שמעון גרשון, שכבש את השער הבודד מול בלרוס. בעמדת המגן הימני תורגל אלברס שזכה השבוע לזימון מחודש לנבחרת צ'ילה ואילו באגף שמאל ישחק יואב זיו.

כפי שפורסם לראשונה אתמול ב-TELESPORT, מילובאן מירוסביץ' וכריסטיאן אלברז קיבלו זימון מחודש לנבחרת צ'ילה מהמאמן מרסלו ביאסלה. אתמול פורסם לראשונה כאן באתר על כך שהמאמן שוקל לזמן את השניים למשחקים הקרובים של הנבחרת בשבוע הראשון של חודש ספטמבר, ואתמול לאחר שקיבל את ההחלטה שיגרה ההתאחדות בצ'ילה פקס עם בקשה לשחרר את השניים מיד לאחר משחק גביע הטוטו בשבוע הבא, על מנת שיוכלו ליטול חלק במשחקי הידידות מול שוויץ ואוסטריה. 

כעת השחרור של השניים תלוי בהחלטתה של בית"ר ובעיקר של הצוות המקצועי. כמו שהדברים נראים ההערכה היא כי שום ושפיגל לא ימנעו מהם להצטרף מחדש לנבחרת, וזאת משום שהשניים לא הפסידו אף משחק ליגה וישחקו בתאריך מקביל למשחקה של נבחרת ישראל מול אנגליה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק