האוהדים פשוט מיואשים

ייאוש אדום: אמיר פורת אחד האוהדים השרופים והמוכרים ביותר של הפועל תל ߐביב חזר במצב רוח עגמומי מקריית אליעזר ודורש מההנהלה לסיים בדחיפות את ההתקשרות עם גיא לוזון

יום ראשון 25 נובמבר 2007
שלמה חסיד

גם אחרי הביקור בקריית אליעזר אוהדי הפועל תל אביב ממתינים בקוצר רוח לשינוי מיוחל בספינת הדגל האדומה השקועה במקום האחרון בטבלה.

אמיר פורת הוא אחד האוהדים השרופים והמוכרים של הקבוצה. אמש, חזר פורת במצב רוח ירוד במיוחד מקריית אליעזר. "המצב בקבוצה שערורייתי", אמר פורת ל telesport: "כנראה שהאנשים שמנהלים את המועדון עוד לא הפנימו את זה או שפשוט לא אכפת להם. לא יכול להיות שבמצב קטסטרופאלי כזה לא נעשה שום שינוי". 

אתה מתכוון לעמדת המאמן? 

"ודאי שאני מתכוון לעמדת המאמן. גיא לוזון לא יכול להישאר בהפועל אפילו לרגע אחד. הוא חייב ללכת. עם תוצאות אי אפשר להתווכח. הניצחון המקרי בדרבי רק משךȠאת הזמן עם ההחלטה הזאת. אני מאוד מקווה שלא יקרה אסון והפועל לא תרד ליגה. אבל אם זה יקרה מי שיהיה אשם בכך זו רק ההנהלה. המאמן הוא רק שכיר ואפשר לקבל אותו לעבודה ולפטר אותו. אם ההנהלה לא רואה את הנזק שהוא גורם למועדון זה באמת חבל". 

<ɳtrong>דווקא הקהל של הפועל לא בא בטענות ללוזון בקריית אליעזר.

"האוהדים פשוט מיואשים. אז הפועל שוב הפסידה. לא קרה שום דבר. יש לנו 6 נקודות מתוך 30. אנחנו במקום האחרון בטבלה ולאף אחד לא אכפת. זו הבעיה האמיתית".

גם לאוהדים לא אכפת?

"כאמור, האוהדים מיואשים. אנשים מתוך המערכת הצליחו להביא אותם לייאוש טוטאלי. למשל, למשחק בחיפה היו יכולים להגיע הרבה יותר אוהדים, אבל הייאוש הכריע אותם. מחפשים חבל הצלה, מישהו להזדהות איתו.Ƞואין". 

אפרפו מישהו להזדהות איתו. בשבוע הבא, הפועל פוגשת את שביט אלימלך. 

"אני מאוד מקווה שההנהלה תפעל לבטל את עונש הרדיוס ונוכל לתת לשביט את הכבוד המגיע לו. אני מקווה שנוכל לעודד את הקבוצה ולӒרום לה לנצח. מצד שני אני לא יודע אם למישהו בהנהלה אכפת אם ננצח, אבל זה כבר עניין אחר".   


שעות אחדות לאחר השיחה עם אמיר פורת נודע על סיום דרכו של גיא לוזון בהפועל תל אביב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק