מלמיליאן: אין לי תירוצים

מאמן הפועל פ"ת שנוצח 2:0 מול רעננה עדיין ללא שער זכות ועם 0 נקודות: זה הסגל שיש לנו כרגע. בלבול אחרי ה-0:3 על הכח ר"ג: אני שמח שהחזרנו את האוהדים שמחים הביתה

יום שישי 24 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

לא קל לאורי מלמיליאן בימים האלה. אחרי שבשנה שעברה ירד עם הכח עמידר ר"ג לליגה הלאומית הוא קיבל לידיו את הפועל פ"ת בניסיון להחזיר אותה לליגת העל, ובינתיים יש לו 0 מ-2.

פ"ת הייתה אולי טובה יותר במחצית הראשונה מול הפועל רעננה, אך שערים של דוס-סנטוס ודודו אברהם השאירו את האדומים של אלי כהן עם מאה אחוזי הצלחה אחרי שני משחקים, כשבשבוע שעבר כזכור הם ניצחו את הפועל ב"ש.

צפו בתגובות על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה על על ידי לחיצה כאן.

אורי מלמיליאן, מאמן הפועל פ"ת: "אין לי תירוצים להפסד הזה. זה הסגל שיש לנו, אני לא רוצה לדבר על השחקנים שאינם כאן. זה שבוע שני שהיינו צריכים להוביל ולא עשינו את זה. צריך להמשיך הלאה. אנחנו מכירים את הליגה שאנחנו משחקים בה, זו לא איטליה או אנגליה. כבר בשבוע הבא יש לנו משחק קשה מול הפועל ר"ג בבית".

אלי כהן, מאמן הפועל רעננה: "אני לא יכול להצהיר עכשיו על עלייה לליגת העל למרות שני הנצחונות. דבר כזה עושים רק במחזור ה-20. בשנה שעברה היינו במקום השישי, והמטרה היא בהחלט להתחזק. הקבוצה צברה שש נקודות ונראה איך דברים יתפתחו הלאה. הוכחנו היום אופי גם בשבוע שעבר מול הפועל ב"ש ובטח נגד קבוצה חזקה כמו הפועל פ"ת".

דודו אברהם: "זה שער שני שאני כובש. החלום שלי הוא להעלות את הפועל רעננה לליגת העל ולעשות היסטוריה כי מעולם לא היינו שם".

בלבול: אני פה בגלל הלחץ

הפועל ב"ש רשמה את הניצחון הראשון שלה העונה, 0:3 על הכח עמידר ר"ג ועשתה את זה מול הקהל הביתי שלה. אלונה ברקת יכולה להיות גאה בחניכים שלה שנראו טוב ועשו הכל כדי להביא שלוש נקודות ראשונות לבירת הנגב.

דודו דהאן, מאמן הכח עמידר ר"ג: "נתקלנו בקבוצה יותר טובה מאיתנו. אנחנו נמשיך לעבוד ולהשתפר ואני מקווה שיהיה בסדר".

מרקו בלבול, המאמן המנצח: "תמיד יש פה לחץ ואני פה בגלל הלחץ. עשינו את שלנו היום מול הקהל שהגיע לעודד אותנו. אני שמח שהחזרנו אותם מאושרים הביתה. העונה רק התחילה ויש לנו עוד הרבה עבודה". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק