פיצחו את עפולה

ערב הכדורסל של ישראל הסתיים הערב בתבוסה של עפולה/גלבוע 101:80 ללכבי ת"א. נהריה ניצחה בר"ג 99:81. ירושלים גברה על ראשל"צ במלחה 84:92. גליל השיגה ניצחון ראשון, 90:100 על אשקלון

יום ראשון 25 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
היתרון נע מקבוצה לקבוצה. בסיום הייתה זו גליל, עם ניצחון ליגה ראשון העונה, שיצאה עם ידה על העליונה. 

מאמן גליל עליון, אלי קנטי, אמר בסיום: "אני מקווה שהניצחון הזה ישחרר הרבה לחץ בקבוצה. רק מי שנמצא בתוך המערכת יודע מה עברנו בשבועות האחרונים. החלק ההגנתי שלנו קצת חלש ונצטרך לעבוד עליו".

הפועל גלבוע/עפולה - מכבי תל אביב  101:80

משߗק חוץ קשה לת"א לקראת המשך המאבקים ביורוליג. השאלה האם עפולה יכולה לעמוד מול הצהובים, תלויה בתרומה של השחקנים הישראלים. מנגד, במכבי ת"א השאלה היא כמה תמיכה יקבל עודד קטש במקרה של תצוגה לא מרשימה או הפסד, אחרי שהפרסומים היום בתקשורת מלמדים שלא כל חברי ההנהלה בקבוצה מרוצים מתפקודו.  

הול ואווג'ובי הלכו פנימה בעפולה עם פתיחת הרבע, כשמנגד במכבי התרכזו בעיקר בקליעות מבחוץ. 18:17 לצהובים, שלוש דקות לסיום הרבע הראשון. 

סדרה של החטאות מצד שחקני עפולה מתחתȠלסל, הביאו את היתרון לת"א עם סיום הרבע, 28:17. באטיסטה נכנס עם פתיחת הרבע השני ויחד עם קליעות מוצלחות לשלוש נקודות, ברחה ת"א ליתרון עשר, 34:24 שלוש דקות ברבע. קטש הרבה בחילופים ברבע השני, שהיה רגוע מעט ונשלט על ידי הצהובים, שהובילו 40:31, שלוש דӧות למחצית, הרבה בזכות איבודי הכדור של עפולה. לבסוף ירדה ת"א במחצית ביתרון 46:34. 

באמצע הרבע השלישי עפולה כבר צמצמה עד לשמונה נקודות, אבל הספסל הרחב החזיק את ת"א בתמונה עם יתרון 13 נקודות, 63:50 באמצע הרבע השלישי. ברבע הרבۙעי זה היה סיפור אחר, כשמכבי תל אביב הובילה עד לסיום ולניצחון המוחץ. 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק