זעם בביתר על ההתאחדות

דובר בית"ר ירושלים, אמר בעקבות זריקת האבנים מצד אוהדי מכבי נתניה: "זו בושה וחרפה שאף אחד בהתאחדות לכדושגל לא נתן את הדעת למה שקרה אתמול". היום בהתאחדות: הערעור על עונש המשחקים ללא קהל

יום שני 26 נובמבר 2007
אסף שקד
בבית"ר ירושלים זעמו הבוקר על ההתאחדות ועל אנשי התקשורת שלא העלו לסדר היום את זריקת האבנים מצד אוהדי מכבי נתניה אמש לכיוון אוהדי בית"ר ירושלים.

כזכור, בתחילת המחצית השנייה החלו אוהדי מכבי נתניה לזרוק מחוץ לתחומי האצטדיון אבנים לכיוון היציע הבית"רי ואנשי משטרת נתניה לא הצליחו לתפוס אותם. אחד מאוהדייה של בית"ר ירושלים נפצע קל בעקבות זריקת האבנים.

 דובר בית"ר ירושלים, עודד זרגרי, אמר היום: "זו בושה וחרפה שאף אחד בהתאחדות לכדורגל לא נתן את הדעת למה שקרה אתמול. אתמול נזרקו אבנים רבות לעבר היציע שבו ישבו אוהדי בית"ר. מהבוקר אנחנו מקבלים עשרות טלפונים מאוהדים שנפגעו ודורשים תשובות. אנחנו יודעים שכרגע בהתאחדות מתעסקים וחוגגים את הߔגרלה של הנבחרת ואנחנו חושבים שמה שארע אתמול הוא דבר שאסור שיקרה. אנחנו לא מבינים איך זה שאתמול עשרות מאוהדינו היו קרובים להפגע פגיעות קשות ואחד מהם קיבל טיפול רפואי. לאף אחד זה לא מזיז, אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אילו אוהדי בית"ר הם אלה שהיו זורקי۝ את האבנים. אני מניח שההתייחסות לכך הייתה הרבה יותר גדולה".

היום יערך בהתאחדות הדיון בעניינה של בית"ר ירושלים שנענשה בשני משחקים ללא קהל בעקבות שריקות הבוז בזמן דקת הדומיה לזכר יצחק רבין. בבית"ר מצפים להקלה בעונש ואילו בהתאחדות יבקשו עונש קשה יותר.

למרות הניצחון אמש, תערוך היום בית"ר ירושלים אימון צהריים, הסיבה : משחק גביע הטוטו ביום רביעי בפתח-תקוה. בקבוצה לוקחים את המפעל ברצינות רבה, אבל כבר עתה נמצאים מספר שחקנים בספק למשחק.

עידן טל הוא השחקן הרߐשון שנמצא בספק למשחק לאחר שאמש נפגע שוב בצלעות והסיכויים שישחק מול מכבי פ"ת קלוש. גם שמעון גרשון שנעדר אמש מהמשחק בגלל מחלה נמצא גם הוא בספק למשחק, אך מלבד השניים הללו - יצחק שום מתכוון להגיע למשחק בהרכב החזק ביותר.
אפרופו טל, בבית"ר היו מӨוצים מאוד מהתפקוד של הקשר בעמדה החדשה. לפני פתיחת המשחק הודיע שום לשחקן כי הוא יפתח ככקשר התקפי ויתפקד כפליימייקר-תפקיד חדש עבור טל בבית"ר, ולאחר משחק טוב שהציג היו מרוצים בקבוצה מהשיפור ביכולתו.

במקביל ממשיכה הקבוצה לבדוק את האפשרות לקיߙם מחנה אימונים בן שבוע באילת במהלך החודש הבא. בית"ר כבר ערכה מחנה דומה לפני שנתיים והעונה עלתה שוב האפשרות על הפרק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק