יעקב שחר: רוני לוי נשאר

לרוני לוי יש ממה להיות מודאג, הפסד שני בפתיחת הליגה, כאשר גם לאחר שעמד לרשותו כמעט כל הסגל ,חיפה נראתה רע. לחיפה חסר הרבה יותר מחלוץ וזאת ניתן לראות לאחר ההפסד לאשדוד 0:1 . לוי: אני מודאג מהרבה דברים"

שבת 25 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

עכשיו זה כבר ברור. מכבי חיפה היא לא קבוצה טובה. הערב היא שוב הפסידה, הפעם למ.ס אשדוד ורק 1:0, כי יכל להיות הרבה יותר גרוע. 

בסיום המשחק התגודדו מספר אוהדים ליד חדרי ההלבשה של חיפה, וקראו להתפטרותו של רוני לוי. בתגובה הגיע נשיא מכבי חיפה יעקב שחר ואמר לאוהדים:" צעקות לא יעזרו לכם, רוני לוי נשאר במכבי חיפה"

מחצית ראשונה: אשדוד עולה ליתרון, חיפה ב-10 שחקנים

 לא חלפו שלוש דקות מהפתיחה וכבר הונף כרטיס צהוב לעברה של אשדוד, לאחר עבירה גסה של קובי דג'אני על אייל משומר.

לאחר 10 דקות של גישושים, הגיעה אשדוד להזדמנות מצוינת, אחרי הגבהה של דוד רביבו לעבר הולצמן, אך הגנת חיפה הרחיקה בזמן. 

7 דקות עברו, והגנת חיפה ברגע מבוכה נוסף. מסירה מצוינת של קובי דג'אני, העמידה את הולצמן לדו קרב נגד דוידוביץ', והחלוץ לא אכזב. 0:1 לאשדוד.

בדקה ה-24 הגיעה מכבי חיפה להזדמנות טובה, כשגוסטבו בוקולי זכה בכדור חופשי, אך לא הצליח לעבור את החומה.  

5 דקות לסיום המחצית ואשדוד זוכה בכדור עונשין מ-11 מטרים, לאחר נגיעת יד של בוקולי, שראה כרטיס אדום. למזלה של מכבי חיפה, שי הולצמן עם בעיטה רשלנית לידיו של דוידוביץ', השאיר את הירוקים במשחק.

מחצית שנייה: אשדוד שולטת, חיפה לא משחקת

לאחר פתיחת מחצית נטולת מצבים מצד שתי הקבוצות, הגיעה אשדוד למצב מצוין, כשבדקה ה-54 כדור עומק פנטסטי של דוד רביבו, השאיר את הולצמן מול דוידוביץ', שהצליח לסחוט רק קרן.

עברו 11 דקות ומכבי חיפה מנסה להשוות. יניב קטן בבעיטה חזקה על סף הרחבה, החמיץ את המסגרת. 

דקה 75: דוד רביבו בניסיון מעניין לסובב את כדור הקרן לשערו של ניר דוידוביץ', אך הגנת חיפה מרחיקה בזמן. 

8 דקות לסיום ומכבי חיפה בהזדמנות הטובה ביותר במשחק. משומר במסירה מצוינת העמיד את תומר חמד מול השער, אך החלוץ הצעיר שלח את הכדור מעל המסגרת.

שתי דקות עברו, ותומר חמד בניסיון נוסף. אדורם קייסי בהרמה מצוינת מצד שמאל, מצא את חמד בנגיחה טובה, אך למזלה של אשדוד הכדור עבר סנטימטרים ליד הקורה.

דקה 90: אשדוד יכולה לעלות ליתרון מבטיח. המחליף אלן מסודי, בבעיטה חזקה לכיוון השער, אך הכדור נעצר באחד משחקני חיפה.

שלוש דקות בתוך תוספת הזמן, וליאור רפאלוב בפעולה פנטסטית הרים את הכדור לעבר הרחבה אך אף שחקן חיפאי לא היה שם בכדי לנגוע.

רוני לוי  אמר בסיום: אני מודאג מהרבה דברים ,אני חושב שהתוצאה מאכזבת. לא ציפינו לפתיחת עונה שכזו, אך אני בטוח שבהמשך נהיה טובים יותר".
לגבי חסרונו של חלוץ לקבוצה אמר לוי:" את העמדות לחיזוק שאני זקוק להם אגיד ליעקב שחר, אך חסר לנו הרבה יותר מחלוץ".

אלון חזן: "הגענו לאפשרות להבקיע שער נוסף, ואני מרוצה מאוד מהיכולת". בתגובה לשאלה על מטרות הקבוצה העונה אמר המאמן: "זה מיותר לדבר על צמרת או תחתית. דברים והחלטות עושים במהלך העונה אם ישנה יציבות. אני מקווה שהקבוצה תהיה יציבה ואז נוכל לדבר על הישגים".

מגן מכבי חיפה , אייל משומר אמר בסיום:" השאיפה היתה לפתוח את העונה ברגל ימין, אני מקווה שבקרוב נשתפר ונציג כדורגל חיובי, כי זה מגיע לאוהדים שלנו".

חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, דייגו קרוסה, אדורם קייסי, לוקאס סורמה, פאוליניו, ג'ובאני רוסו{מאור מליקסון 61'}, גוסטבו בוקולי, שלומי ארבייטמן{ליאור רפאלוב 46'}, יניב קטן. 

אשדוד: סמי אג'יי, מיקי אטיה, מאור זוהר, רחמים צ'וקול, אדיר טובול, עידן מליחי{אלן מסודי 64'}, זאן ז'אק גוסו, דוד רביבו{אנדרס איימר 77'}, קובי דג'אני{יוסי אופיר 77'}, עידן שריקי, שי הולצמן. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק