נמני ביקש מלוני: גיא לוי

אבי נמני שוחח עם לוני הרציקוביץ' וביקש שיתמוך ויאשר את גיא לוי שמוכן לעזוב הנבחרת האולימפית. לוני רוצה לוין. הצרפתי, פייר דוקרוק, נוחת הלילה להתרשמות

יום ראשון 26 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מנג'ר מכבי ת"א , אבי נמני, שוחח עם לוני הרציקוביץ' השוהה לרגל עסקיו ביפן וביקש ממנו אישור להחתים את מאמן האולימפית גיא לוי.

מכבי ת"א תיהיה מוכנה לשלם פיצוי כספי להתאחדות לכדורגל ומבטיחה לגיא לוי חוזה ארוך טווח ל-3 שנים.

לוני הרציקוביץ',  המצוי בסכסוך ובהליך של תביעה כספית שהגיש נגדו גברי לוי, אביו של גיא, רוצה בתפקיד את ניר לוין שפנוי אחרי שאמן את הפועל ת"א.

המאמן המפוטר, אלי כהן, מצפה שעוזרו , ויקי פרץ, יודיע על עזיבתו את התפקיד . בין השניים עבר חתול שחור והערב יתברר עם פרץ הולך בעקבותיו של המאמן.

הבלם הצרפתי, פייק דוקרוק, נוחת הלילה להתרשמות בקבוצה. דוקרוק בן ה-30 שיחק בעבר בפריס סן ז'רמן, לה האבר ודרבי קאונטי.

שעה קלה לאחר הפסדה של מכבי ת"א אמש בפ"ת נפגש המנג'ר וקפטן הקבוצה אבי נמני עם מאמנו אלי כהן והודיע לו על סיום דרכו בקבוצה. יומיים לאחר שהנהלת הקבוצה נתנה גיבוי למאמן המפוטר נודע הלילה כי המהלך לפיטורי המאמן נקבע מראש כבר ביום שישי והתנאי להוצאתו לפועל היה הפסד אפשרי באורווה שאכן קרה.

אלי כהן מפוטר

הבעלים של הקבוצה לוני הרציקוביץ' השוהה ביפן בימים אלו אישר את פיטוריו של כהן, פיטורים שכאמור נמני, רוני מאנה ותמי פרידמן הוציאו מיד אל הפועל. יחד עם כהן אמור הבוקר לעזוב את הקבוצה עוזרו בעונה וחצי האחרונות ויקי פרץ שכזכור אחת הסיבות להחלטה הייתה העימות שנוצר ביניהם במהלך השבוע שעבר, עימות שרק חידד את התחושה שכהן איבד שליטה על הנעשה בקבוצה. 

המועמד המוביל לעמדת המאמן שהתפנתה הוא ניר לוין, האחרון שהיה אמור להיות הפרשן של משחקה של הקבוצה אמש בטלביזיה הוחלף ממש שעות לפני השידור והועבר לפרשן את משחקה של מכבי חיפה באשדוד בשל המצב שנוצר. 

לוין כבר קיבל פנייה ראשונה מראשי הקבוצה הלילה והבוקר (ראשון) אמור להיפגש עם ראשי הקבוצה לאחר שנבחר כמועמד מוסכם על ידי כולם לאחר שהרציקוביץ' פסל את מועמדותו של גיא לוי מאמן הנבחרת האולימפית שהיה חביבו של המנג'ר נמני. 

אם הכל יילך כשורה לוין יחתום בקבוצה בתוך היממה הקרובה וכבר יעביר את אימון הבכורה שלו ביום שני הקרוב לפני שינהל את משחקו הראשון בקבוצה על אדמת טורקיה בגומלין גביע אופ"א מול ארג'יספור. במידה והמשא ומתן יקלע לקשיים ידונו במכבי על מעמדו של מועמד נוסף, פרד דויד מאמן מכבי הרצליה שבעבר יו"ר קבוצתו אריאל שיימן כבר הודיע כי לא יעמוד בדרכו אם יקבל פנייה מהצהובים. שם נוסף שעלה לאוויר בשעות האחרונות היה זה של אורי מלמיליאן אך הוא נפסל מאחר והפועל פ"ת לא מוכנה לשחררו.

הפיטורים של כהן אמורים בנוסף לכל לסלול את דרכו של הקשר ליאור ז'אן לקבוצה לאחר שהשחקן הבהיר בעבר שישקול לשוב לקבוצת נעוריו רק לאחר שאלי כהן יעזוב אותה.  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק