יש כסף, הקשר בוגדאן בדרך

הכסף שהבטיח אחמד טיבי לעזרתה של סכנין הגיע. הוא יוקצה לשחקני חיזוק, כאשר הראשון שעומד על הפרק הוא הקשר הרומני בוגדאן אפוסטו, שנבחן הקיץ במחנה האימונים של הקבוצה..

יום ראשון 26 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
אתמול במהלך המשחק בין בני סכנין לקרית שמונה הודיע אחמד טיבי למאזן גנאים שיעביר לרשותו מליון שקלים, כל זאת כחלק מתרומות שהצליח לארגן טיבי מאנשים בעלי ממון  בקטאר.  הכסף לו חיכו זמן רב בסכנין, מיועד להבאתם של שחקני חיזוק לקבוצה.

נכון לכרגע האופציה הראשונה, צפויה להגיע בדמותו של הקשר הרומני בוגדאן, אחריו עוקבים זמן רב בסכנין. הרומני אף נבחן בשורות סכנין במהלך מחנה האימונים שערכה הקבוצה לפני כחודש ברומניה. במחנה הרשים הקשר את אלישע לוי, ולכן הוא המועמד הראשון להגיע לקבוצה.

מאזן גנאים אמר לטלספורט:" אנחנו שמחים מאוד על העזרה של אחמד טיבי למועדון. הכסף ישמש להבאת שחקני חיזוק, שהראשון בניהם יהיה הקשר הרומני". גנאים הוסיף ואמר:" אנחנו כבר מעל שבועיים לא היינו איתו בקשר, אך אני מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר ונראה אותו אצלנו".

מעבר לכך עדיין מחפשים בקבוצה אחר חיזוק בעמדת השוער, נכון לכרגע מאיר כהן הוא השוער הראשון, אך השוער השני , שאדי, עדיין לא מנוסה מספיק, ובטח שלא לליגה הבכירה, ועל כן חיזוק בעמדה זו משמעותי ביותר להישארות הקבוצה בליגת העל. עד כה השמות של תום אלמדון ויניב מזרחי עלו, אך גם ירדו מן הפרק, כאשר תום אלמדון לא מוכן לעזוב את מכבי חיפה, ויניב מזרחי חתם בקבוצה אחרת. כעת יאלצו בסכנין למצוא פיתרון אחר לעמדה זו.


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק