אלי כהן: הקהל היה מוסת

המאמן המפוטר של מכבי ת"א הבטיח לקיים ראיון בלעדי בעיתון מסוים שיתפרסם מחר בבוקר. למרות ההבטחה המאמן ממשיך לדבר עם עיתונאים רבים מהתקשורת האלקטרונית וגם למקורביו ויש לו הרבה מה להגיד

יום ראשון 26 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

פחות מיממה לאחר שפוטר מאימון מכבי ת"א החל אלי כהן לפתוח את פיו על הדרך שבה פוטר ועל יחסיו עם הקהל של קבוצתו לשעבר. המאמן שהבטיח ראיון בלעדי לעיתון מסוים מחר לא סותם את פיו ומדבר בכל שעות היום עם חבריו ועיתונאים רבים על המהלך.

לדברי כהן הקהל של הקבצה היה מוסת נגדו מתחילת העונה ולכן הכתובת על פיטוריו הייתה על הקיר מאז בעיטת הפתיחה לעונה ולא היה איש שיכל לעצור את המהלך. גם על הסיבות לפיטורין יש לכהן מה לומר. "הפיטורין היו מסיבות אישיות ולא מקצועיות בכלל יש לי המון מה להגיד אך בינתיים ניתן לזמן לעשות את שלו".

המאמן הזכיר למקורביו כי בקבוצה היו לא מעט בעיות שנבעו מפציעות של שחקנים אשר מנעו ממנו לשחק עם ההרכב החזק ביותר של הקבוצה. "אבי יחיאל ומילאן מרטינוביץ' היו פצועים ובהיעדרם הכל התפרק. סך הכל היה לנו חוסר מזל ולא הייתה סבלנות בקבוצה או את הזמן להביא את הרכש שדרשתי".

כהן הבהיר כי מאז ההפסד אמש הוא לא דיבר עם איש מלבד מכבי ת"א מלבד המנג'ר אבי נמני שאיתו לפי כהן הוא מדבר ומוקיר. "זה יום עצוב מבחינתי" הוסיף המאמן "אני אוהב את השחקנים שהיו לי כאילו הם היו בניי". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק