ספורטאים למען בעלי חיים

אוהדי הכדורגל המוכרים אורי משיח ושי מזרחי כינסו שורה ארוכה של ספורטאים מכל הענפים על מנת להעלות למודעות את נושא בעלי החיים העזובים. אבי נימני: אני קורא לכולם לפעול למען הצלת בעלי החיים

יום שלישי 27 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
ספורטאים מתגייסים למען בעלי חיים: שני אוהדי כדורגל ידועים שי מזרחי ואורי משיח כינסו היום (שלישי) שורה של ספורטאים ידועים על מנת להגביר את המודעות לבעיית בעלי החיים העזובים. 

משיח ומזרחי ביקשו בכך להעלות את הנושא לסדר היום הציבורי ולהציל את מרכז "אהבה" העוסק בטיפול בבעלי חיים שהוזנחו. המרכז נקלע לקשיים בשל מחלתה של מייסדת המרכז והרוח החיה שמאחוריו שולמית לוי. 

לאירוע התייצבו הכדורגלנים אבי נימני,  ליאור ז'אן, יוסי שבחון, משה מישאלוף (כולם ממכבי ת"א) ומיכאל זנדברג (בית"ר י-ם). את הכדורסל ייצג מנכ"ל מכבי̠תל אביב צביקה שרף. נציגות נכבדת הייתה גם לענף הכדור יד בדמותם של עידן מימון (הפועל ראשל"צ) וטום מטלון (מכבי ראשל"צ). את הכדורעף ייצג אלכס לאוריאן (הוד השרון) ועומר רובינשטיין (מכבי ת"א)  

אבי נימני אמר בשם הספורטיאם: " כלב הוא ידידו הטוב של האדם. אני קורא לכולם לתרום למען הצלת בעלי החיים". 

אורי משיח ושי מזרחי הדגישו את הצוӨך במודעות לנושא. משיח: "בארץ חיים מאות אלפי בעלי חיים עזובים. אני יודע שלעם ישראל יש רגישות מיוחדת לנושא. כולנו חייבים לעזור להציל את בעלי החיים ומרכזים כמו 'אהבה' ".   

טלפון של עמותת "אהבה" : 09-9588833&nbͳp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק