לוי סירב. לוין מועמד

גיא לוי, המאמן המועדף על מכבי ת"א, התבקש לשוחח עם אבי לוזון בנוגע לשחרורו מהנבחרת האולימפית והיום הבהיר: אני נשאר בנבחרת ולא אאמן את מכבי ת"א. ניר לוין מועמד לתפקיד. לחצים למנות את דוד

יום שני 27 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

ניר לוין מועמד להתמנות למאמן מכבי תל אביב. במידה וכך, לוין עשוי לצאת עם הקבוצה לטורקיה ולאמן אותה במשחק מול ארצ'יאספור.

היום התברר שגיא לוי כנראה לא יאמן את מכבי תל אביב. המאמן הבהיר היום כי לאור ההתפתחויות ולאור המשימות הקרובות של הנבחרת הצעירה (שתחל במשחקי מוקדמות היורו בעוד כשבועיים) הוא מעדיף להמשיך ולאמן את הנבחרת.

במכבי ת"א ביקשו  ממאמן הנבחרת האולימפית להיפגש עם יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, ולשכנע אותו לאפשר לו לעזוב את ההתאחדות לכדורגל למען אימון מכבי תל אביב.   הצהובים מבחינתם דרשו מלוי תשובה עד הצהוריים ונענו בשלילה.

לוי פרסם את ההודעה הבאה: "למרות ההצעה המכובדת שקיבלתי ממכבי ת"א, שהיא הרבה יותר גבוהה ממה שאני מקבל בהתאחדות לכדורגל, אני מכבד את החוזה שיש לי עם ההתאחדות עד תום. מטרתי להצעיד את הנבחרת הצעירה למקום הכי גבוה שאפשר".

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון, הודה ללוי ואמר: "אני מכבד ומעריך את החלטתו של גיא לוי. הוא עשה את הצעד הנכון הן מבחינתו והן מבחינת הנבחרת האולימפית".

יש להזכיר שהבעלים לוני הרציקוביץ' השוהה בימים אלו ביפן, אישר אמנם את מינויו של גיא לוי, אך זאת לאחר שהבהיר כי המועמד העיקרי שלו היא ניר לוין. אגב, אבי נמני ורוני מאנה קיבלו מספר פניות ממקורבים לפרדי דוד כי הוא המאמן המועדף לתפקיד. 


מכבי ת"א תשלם לאלי כהן רק 40 אלף דולר, מחצית מהחוזה שיש לו עד סיום העונה בקבוצה. עוזרו, ויקי פרץ, נשאר בינתיים בקרית-שלום, ועתידו יקבע ע"י המאמן שימונה במקומו של אלי כהן.

 מנג'ר הקבוצה, אבי נמני, החליט לחתים את הספרדי ג'ונתן חונקאל ונראה שגם הצרפתי פייר דוקרו יצטרף לשורות הקבוצה.

החתמתו של דוקרו תחייב את הפיכתו של רודי חדד לאזרח ישראלי בתוך שבוע ימים. במכבי ת"א יעבירו ברשות לבקרה התקציבית את ליאור ז'אן.

אחרי המשחק ביום חמישי בגביע אופ"א נגד ארג'יספור קייסרי, מתכננים במכבי ת"א לשחרר בין שלושה לארבעה שחקנים מהסגל הרחב של הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק