שינויים מתונים בדירוג הישראלים

צמד הטניסאים הבכיר, אנדי רם ויוני ארליך שמר על המקום השישי בדירוג הזוגות למאסטרס, סלע נותר 118, אוקון עלה ל-154. פאר נותרה 19 ואובזילר התקדמה ל-97

יום ראשון 26 אוגוסט 2007
שחף קורנפלד
אליפות ארה"ב הפתוחה בפתח, ודירוג הטניסאים הישראלים שהתפרסם הבוקר לא מורה על שינויים דרסטים.

הצמד הישראלי הבכיר, אנדי רם ויוני ארליך, נשאר במקום ה-6 בדירוג ה-ATP, ואין ספק שרגע לפני ה-US OPEN, השניים מגיעים בכושר מצויין. הצמד הישראלי מגיע אחרי ניצחון ראשון על האחים בריאן וזכייה בתואר מאסטרס היסטורי.

המחבט מספר אחד אצל הגברים, דודי סלע, נשאר במקום ה-118 בדירוג. הישגו המצויין שכלל העפלה לטורניר אליפות ארה"ב הפתוחה מהמוקדמות, צפוי להעניק לו עלייה של מספר מקומות בדירוג.

המחבט מספר שתיים אצל הגברים, נועם אוקון, טיפס מקום אחד בלבד למקום ה-154. הראל לוי טיפס גבוה יותר, 5 מקומות אל המקום ה-198. שניהם לא ישתתפו בטורניר ה-US OPEN אחרי שנשרו עוד במקודמות של הטורניר.

בעשירייה הראשונה בעולם אין כל שינוי השבוע כאשר את החמישייה מוליכים פדרר, נדאל, דיוקוביץ', דוידנקו ורודיק.

אצל הנשים, אין שינויים גדולים מדי. שחר פאר שנמצאת בתקופה לא טובה, נשארה במקום ה-19, כששחזור ההישג מהעונה שעברה (רבע גמר) ב-US OPEN, יעניק לה קפיצה של כמה מקומות לפחות בדירוג.

המחבט מספר שתיים אצל הנשים, ציפי אובזילר, עלתה מקום אחד בדירוג ה-WTA, למקום ה-97. אובזילר שחולמת על בייג'ין, יכולה להגשים את החלום אם תנצח בסיבוב הראשון את קרולין ווז'ניאקי.

קרן שלמה תפסה את מקומה של אנה סמאשנובה בתור המחבט השלישי אצל הנשים. שלמה אומנם ירדה 3 מקומות אל המקום ה-640, אך אנה שפרשה מהסבב, ממוקמת על פי הדירוג במקום ה-881 בלבד.

בעשירייה הראשונה השינוי היחיד הוא כניסתה של מריון ברטולי, פינאליסטית טורניר ווימבלדון אל המקום העשירי והזזתה של דניאלה האנטוחובה אל המקום ה-11. הנין, שראפובה וינקוביץ' ממשיכות להוליך את הדירוג.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק