טל: המניה קפצה ב-30 אחוז

קשר בית"ר ירושלים הישווה את הניצחון אמש על הפועל ת"א לבורסה: יש לנו רק לאן לעלות. אלברמן שהוחלף אך הצטרף לחבריו שחגגו: לדעתי אנחנו טובים יותר מהפועל ת"א

יום שני 27 אוגוסט 2007
אסף שקד

הניצחון אמש על הפועל ת"א הוסיף המון מצב רוח לאלופה שפתחה פער של חמש נקודות מהיריבות מתל-אביב. יום לאחר הניצחון, זכו שחקני בית"ר ירושלים ליום חופשי מאימונים, אך השחקנים עצמם מתקשים להתנתק מהניצחון המתוק.

עידן טל שחקן הרכש של בית"ר ירושלים היה אחד מהשחקנים שחגגו בגדול את הניצחון על הפועל ת"א. טל שמתמחה בשוק ההון ובמניות בבורסה, הדגים את בית"ר ירושלים למנייה בבורסה כשאמר ל-TELESPORT: "אתמול היו ירידות ועליות חדות אבל בסופו של יום המניה קפצה ב-30 אחוזים. אם מעגלים את זה לכסף זה שווה הרבה כסף ואני מאמין שכמו הבורסה יש לנו רק לעלות בהמשך הליגה".

טל שהיה שותף לניצחון אחרי שבע שנים באצטדיון בלומפילד על הפועל ת"א, היה כבר באותה סיטואציה רק בצד ההפוך, "כשהייתי בהפועל ת"א הגענו למשחק באצטדיון טדי אחרי שהפועל לא ניצחה שם משהו כמו שבע שנים, כבשתי באותו משחק וניצחנו 0:1. אתמול ההיסטוריה חזרה רק בצד השני, הייתי שותף שוב פעם לשבירת מאזן שלישי אחרי 7 שנים, הפעם רק עם בית"ר ירושלים".

למרות הניצחון טל בעצמו יודע שהיכולת של בית"ר חייבת להשתפר בהמשך הדרך, "לא הצגנו אתמול משחק גדול והיה לנו מזל שלמרות זאת יצאנו עם שלוש נקודות. ממשחק למשחק אנחנו חייבים להשתפר גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית. אומנם יש לנו כבר אחרי שני מחזורים פער יפה מאוד מול הטוענות לכתר, אבל אנחנו לא נכנסים לשאננות ויודעים שיש לנו עוד מה לשפר בהמשך".

גל אלברמן הוחלף אמש בתום המחצית הראשונה ובתום המשחק הצטרף על לבוש אזרחי ליתר השחקנים וחגג עימם את הניצחון מול היציעים המלאים באוהדים וזאת למרות ששחקנים אחרים היו נוהגים אחרת ולא מצטרפים לחגיגות.

היום אמר אלברמן ל-TELESPORT: "זה שהצטרפתי לחגיגות בסוף, אני חושב שזה לא קשור לזה שאתה משחק או לא, בסופו של דבר אנחנו קבוצה אחת ומה שמאפיין את הקבוצה הזאת שאנחנו תמיד מאוחדים לא משנה באיזה סיטואציה או באיזה מצב. כמובן שהייתי מעדיף להיות על המגרש לאורך כל 90 הדקות אבל החלטה של מאמן מכובדת עלי והכי חשוב שהקבוצה מצליחה. לדעתי אנחנו קבוצה יותר טובה מהפועל ת'א. אומנם בחצי הראשון או ב-60 דקות הראשונות לא הצלחנו לשחק אבל כולם רואים שאנחנו נותנים כמה דקות טובות ומסוגלים לעשות מהפך כי יש לנו את היכולות האלה".

הברזילאי אנטונלי רומולו שכבש את השער הראשון ובישל את השער השני, זכה לצרור מחמאות מחבריו לקבוצה בתום המשחק. הברזילאי שערך את הופעת הבכורה שלו בליגת העל בצורה מוצלחת ביותר, מתחיל לאט לאט להתאקלם לבית"ר ירושלים ובצוות המקצועי נשמו אתמול לרווחה מהיכולת שהציג. 

"אני שמח מאוד לשחק בבית"ר ירושלים", אומר רומולו ל-TELESPORT, "לא קל להגיע למדינה חדשה וקבוצה חדשה ותמיד צריך את הזמן להתאקלם, אני לאט לאט מתרגל לקבוצה ולשפה שקשה לי ואני שמח מאוד שאתמול הצלחתי לעזור לקבוצה לנצח. כשבאתי לבית"ר אמרתי שהמטרה שלי היא לעזור לבית"ר להשיג עוד אליפות, שמעתי את כל ההשוואות שטוענות שאני כמו הברזילאים ששיחקו בבית"ר בעונה שעברה, אני לא אוהב שמשווים אותי לאף אחד ואני מאמין שבמשחקים הבאים אני אמשיך להשתפר כי יש לי עוד במה להשתפר. אני מאושר מאוד עכשיו, המשחק הזה הוסיף לי המון מוראל להמשך".

צילומים: בית"ר-נט

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק