גיא לוי בדרך למכבי תא

בלעדי: גברי לוי אביו של גיא לוי נפגש הערב עם רוני מאנה כדי לסכם את מינויו של גיא כמאמן מכבי תל אביב. גברי הודיע כי גיא יהיה מוכן לאמן את הקבוצה. לוזון כועס: הנושא יועבר למזכירות

יום שני 27 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
הערב נוצר קשר מחודש בין מכבי ת"א לגיא לוי. מכבי ת"א מוכנה לעמוד מאחורי המאמן בכל תביעה עתידית שתגיש נגדו ההתאחדות לכדורגל. רוני מאנה נפגש הערב עם אביו של גיא לוי, גברי לוי, והציע לו חוזה משודרג לשלוש שנים. בפגישה השתתף גם אבי נמני.

בשעות האחרונות שינה גיא לוי את החלטתו מהבוקר והודיע כי הוא מוכן לאמן את מכבי תל אביב.  בסיום הפגישה הודיע גברי לוי כי הוא יעזור לשכנע את אבי לוזון לשחרר את גיא למכבי תל אביב.

רוני מאנה אמר הערב: "הגשנו לגיא הצעה. הכל בידיים של אבי לוזון עכשיו".  בהתאחדות לכדורגל יש זעם כלפי לוי שרק הבוקר שיגר הודעה כי הוא מתכוון להישאר בתפקידו. עם זאת הבהיר יו"ר ההתאחדות אבי לוזון כי: "אני לא משחרר את גיא. אם הוא יתפטר, הנושא יועבר למזכירות ההתאחדות לכדורגל".

עוד נודע כי בהתאחדות עשויים לתבוע את לוי מאחר שהוא יפגע בהכנות הנבחרת הצעירה לקראת משחקיה במוקדמות אליפות אירופה בעוד כשבוע וחצי.

המאמן היוצא אלי כהן הגיע לקריית שלום על מנת להפרד מחניכיו עד לפני יומיים. המאמן, נכנס לחדר ההלבשה, ונפרד בהתרגשות מהשחקנים להם איחל דרך צלחה בהמשך דרכם. במקום נכחו היו"ר רוני מאנה, והמנכלית תמי פרידמן שלא יצרו קשר עם המאמן שפיטרו.

לפני התירגול היום באימון שהעביר ויקי פרץ ,הוא מתכוון לשנות את שיטת המשחק. פרץ ישחק יותר התקפי וישחק עם שני חלוצים בקו הקדמי.

גם פרדי דוד בתמונה

פרדי דוד מאמן מכבי הרצליה, קיבל פנייה ממכבי ת"א המעוניינת לראותו בקבוצה, אחרי שגיא לוי , הסיר, לפחות באופן זמני, את מועמדתו. נראה שבתוך 24 שעות הקרובות ,יתברר אם אכן המינוי יצא לפועל. יחד עם זאת גם שמו של ניר לוין עלה על הפרק, והוא מועמד נוסף לתפקיד.

הבעלים לוני הרציקוביץ' השוהה ביפן, ואמור להגיע ביום חמישי לקייסרי למשחק נגד אריג'יספור. ביקש להמתין עם מינוי המאמן עד אחרי המשחק בגביע אופ"א אותו אמור לנהל ויקי פרץ, אשר העביר את אימון הקבוצה בקריית שלום.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק