החקיין הציע לאמן את מכבי

בלעדי: חקיין ואיש בידור התקשרו למספר מאמנים בכירים בכדורגל הישראלי והציעו בשם אבי נמני לאמן את מכבי ת"א. כמעט כולם נפלו בפח. נמני: ברור שלא התקשרתי לכל כך הרבה מאמנים

יום שלישי 28 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

דבר כזה לא זכור בכדורגל הישראלי. מתברר שמספר מאמנים בכירים בכדורגל הישראלי קיבלו ביממה האחרונה טלפון מאיש שזיהה את עצמו כאבי נמני, כשהוא מציע להם לאמן את מכבי ת"א.

ל-TELESPORT נודע בלעדית כי מדובר בחקיין ידוע שחמד לצון עם אחד הבדרנים המפורסמים בישראל. שמותיהם של השניים שמורים במערכת.

החקיין התקשר למספר רב של אנשי מקצוע בכדורגל הישראלי והציג את עצמו כאבי נמני וביקש לשמור בסוד את ההצעה לאמן את מכבי ת"א במשך 2 או 3 עונות. חלק מאנשי המקצוע התייעצו עם בני משפחותיהם וחלקם, אשר עובדים בתקופה זו בקבוצות בליגת העל, הגדילו לעשות והתייעצו עם בעלי הקבוצות.

במכבי ת"א הופתעו לקרוא פרסומים שונים על מספר רב של מאמנים, ביניהם שלמה שרף ומשה סיני, שקיבלו הצעה לאמן את הקבוצה. בקבוצה אמרו אתמול כי ייתכן שמספר גורמים בקבוצה אכן פנו לאותם מאמנים, אך הם לא מאשרים זאת.

אלא שהבוקר סיפר אחד ממאמני ליגת העל: "חברים שלי עשו בדיקות ועכשיו ברור לכולם שרוב הפניות היו בדיחה. לא יכול להיות הרי שמכבי ת"א פנתה ביום אחד ל-10 מאמנים שונים, כשברור לכולם שיש רק 3 מועמדים עיקריים והם פרדי דוד, ניר לוין וכמובן, גיא לוי. יכול להיות שעוד מישהו בהנהלת מכבי צילצל לעוד מאמן, אבל עכשיו ברור מאיפה הגיעו הידיעות על כך שפנו ל-10 מאמנים בערך".

איציק זוהר למשל סיפר הבוקר: "התקשרתי אתמול לאבי נמני ושאלתי אותו אם הוא השאיר לי הודעה שאני מועמד לאמן את מכבי תל אביב. נמני אמר לי שכנראה מתחו אותי. זה היה בדיוק כמו הקול שלו"

אבי נמני אמר הבוקר: "אני לא יודע מאיפה כל השמות האלה הגיעו. ברור לכל אדם בר דעת שלא אני התקשרתי לכל המאמנים שהוזכרו ביממה האחרונה ולא ברור לי מה עשה זאת".

תגובתם של החקיין והבדרן טרם נתקבלה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק