פציעת רנאטו אינה חמורה

בחיפה היה חשש כי פציעתו של הקשר הברזילאי חמורה, אך הבדיקות העלו כי הוא סובל מרגישות בשרירי הבטן בשל עומס האימונים. גפני: אני מקווה שהזרים יתאקלמו מהר

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

החשש שהיה קיים בימים האחרונים במכבי חיפה מפציעתו של רנאטו, הקשר הברזילאי הוסרה אחרי שהגיעו תוצאות הבדיקות שעבר השחקן.

רנאטו כאמור נבדק אתמול בערב אצל מומחה בשרירי הבטן, ד"ר קופלמן, ועל-פי התוצאות התברר שמצב פציעתו אינו חמור. החשש לבקע הוסר אחרי שקופלמן מצא את רגישותו של רנאטו בשרירי הבטן כחלק מעומס האימונים.

יש לזכור שרנאטו עורך אימונים מפרכים בתקופה האחרונה בעיקר בזכות העובדה שהוא אינו בכושר מאז סיים את העונה בברזיל. ד"ר קופלמן המליץ להפחית את עומס האימונים בתקופה הקרובה על השחקן. הקשר עצמו עדיין לא קיבל את השחרור מקבוצתו, כאשר בקבוצה מצפים שהשחרור יגיע בקרוב. בכל מקרה, רוני לוי מעוניין לשלב אותו בחלק מהמשחק בגביע הטוטו בשבת. 

אייל משומר ששב לשחק מול מ.ס. אשדוד בשבת אחרי פציעה מתח את הרצועה פעם נוספת והוא בספק להרכב של רוני לוי לשחזור המשחק מול אשדוד, הפעם בגביע הטוטו בשבת הקרובה.

גפני: מקווה שהזרים ישתלבו מהר יותר
 
מכבי חיפה שבה להתאמן לאחר מספר ימי חופש. רוני גפני שנפצע במשחק גביע הטוטו מול מכבי הרצליה חזר אתמול לאימונים סדירים ואמר באימון: "אני יכול להעריך את ההפסדים בחוץ, כי לא שיחקתי. קשה תוך שבוע להציג את היכולת הרצויה, במיוחד לאחר שהגיעו שחקנים זרים חדשים.

"אני מאוד מקווה שהם יתאקלמו מהר, ויציגו יכולת יותר טובה. ביום ראשון ערכתי אימון, ואני מאוד מקווה לשחק ביום שבת בגביע הטוטו. אני מקווה שננצל את החזרה, נתחבר אחד לשני ונציג יכולת הרבה יותר טובה בהמשך". 

על האקסית שלו בית"ר ירושלים, מוסיף ואומר גפני: "אנחנו רק במחזור השני, אי אפשר לדעת מה יהיה בהמשך. אני מקווה שהם "ירגעו" קצת".

ביראם כיאל ושי מיימון לא התאמנו יחד עם הקבוצה בגלל מחויבותם לנבחרת האולימפית, לוקאש סורמה שטרם מצא קבוצה לאחר ששוחרר המשיך להתאמן עם הירוקים.

"מאמין שהשינוי בדרך"

לאחר פתיחת העונה הגרועה, במכבי חיפה מתחילים מעט להרים את הראש. בתחילת השבוע עוד נראתה האכזבה על פניהם של השחקנים, אך כעת בקבוצה ירד מעט מדד הדיכאון  ונראה שמפלס האופטימיות עולה.

שחקן בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "מצד אחד מזל שיש את הפגרה בה נוכל להשתפר, בין אם בגביע הטוטו ובין אם זה באימונים, אבל מנגד אנחנו מתים כבר לתקן את הטעויות שלנו ולנצח. לעומת התחושות הקשות שהיו ביום ראשון, אני חושב ומאמין שהשינוי בדרך".

בימים הקרובים תיסגר סופית סאגת החוזה של החלוץ שלומי ארבייטמן. החלוץ דורש ממכבי חיפה כ-200 אלף דולר בעוד הקבוצה הגישה לו הצעה הנעמדת בכ-120 אלף דולר. אך למרות הפערים, מאמינים הצדדים שבשבוע הקרוב ימצא עמק השווה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק