גרין: הגענו לרגע האמת

נבחרת ישראל נחתה בספרד לקראת שני המשחקים המכריעים מול בוסניה הרצגובינה ומקדוניה בדרך לאליפות אירופה. שרף: נעלה לאליפות במגרש ולא בדיבורים

יום שלישי 28 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

נבחרת הכדורסל של ישראל הגיעה למנורקה שבספרד, שם יתקיים השלב האחרון של טורניר ההזדמנות האחרונה בהשתתפות נבחרת הכחול לבן, בוסניה הרצגובינה ומקדוניה. 

יניב גרין מאמין כי לנבחרת יש את הכלים להעפיל לאליפות: "הגענו לרגע האמת. אנחנו חייבים להעפיל לאליפות אירופה. יש לנו את הכלים לכך. זה בהחלט לא יהיה קל. מצפה לנו מלחמה קשה, אבל אני מאמין בחברה. זאת תהיה חוויה להשתתף באליפות אירופה. ניתן את הכל כדי להיות שם".

עידו קוז'יקרו, שהעלה את רמתו במשחקיה האחרונים של הנבחרת: "אנחנו יודעים לקראת מה אנחנו הולכים. יש אווירה טובה בנבחרת. כולנו רוצים להגיע לאליפות אירופה ולמרות היריבות הקשות, אפשר לעשות את זה". 

גם המצטיין של הנבחרת בטורניר עד כה, יותם הלפרין, מאמין שאפשר לעלות: "למרות ההפסד לבלגיה, אנחנו מסוגלים לחזור על יכולתנו הטובה, אם נשחק כמו שאנחנו יודעים, כפי שזה בא לידי ביטוי במשחקים הראשונים. אפשר וצריך להיות באליפות אירופה. אני מאמין שהאוהדים ישבו בבית ויחכו לנצחונות ונקווה שלא נאכזב אותם. אליפות אירופה יכולה לתרום רבות לקריירה של כל אחד ואחד מאיתנו. אנחנו בהחלט לא רוצים לפספס את ההשתתפות".

המאמן, צביקה שרף, פחות מאמין בדיבורים ויותר במעשים: "מצפים לנו משחקים מאוד קשים, אבל אני מאמין בבחורים. צריך לנצח ולעלות לאליפות. אין דרך חזרה. אני מאמין שנהיה באליפות אירופה וננצח, אבל נעשה את זה במגרש ולא בדיבורים". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק