עשרת הכדורגלנים הטובים באירופה

קאקה אמנם טרם הוכרז רשמית ככדורגלן השנה באירופה, אבל כולם יודעים שזה יקרה ביום ראשון הקרוב. בינתיים פרסמה היום התקשורת האיטלקית את רשימת תשעת הכדורגלנים שנבחרו אחרי הברזילאי, על פי החלטת השופטים

יום חמישי 29 נובמבר 2007
אבי יופה
הפרס היוקרתי של כדורגלן השנה באירופה יחולק ביום ראשון הקרוב בפריז, כשהשמועות על הכתרתו של הברזילאי קאקה ממילאן, הולכות ומתחזקות. Ӝעומת זאת, רשימת תשעת הכדורגלנים שנבחרו אחריו להרכיב את עשרת השחקנים הטובים בעולם בשנה האחרונה, מפתיעה מעט. 

עד אמצע שבוע שעבר, עוד טענו אנשי אינטר שחלוצם השוודי, זלטן איברהימוביץ', עלול לגנוב את הפרס מקאקה, אבל נראה שההצגה של האחרון בליגߪ האלופות אשתקד, העניקה לו את הזכייה בתואר. איברהימוביץ', כך על פי פרסומים היום בתקשורת האיטלקית, ייאלץ כנראה להסתפק רק במקום השביעי בהצבעת השופטים. חברו של קאקה במילאן, אנדרה פירלו, היה המתמודד הקרוב ביותר מהליגה האיטלקית לזכߙיה בתואר, אחרי שדורג במקום החמישי. 

מי שצפוי ככל הנראה להיבחר כסגנו של קאקה, שעל פי הפרסומים צפוי לבקר במגדל אייפל בסוף השבוע, הוא כריסטיאנו רונאלדו ממנצ'סטר יונייטד, כשמסי מברצלונה צפוי לסיים במקום השלישי. 

הߓירוג המלא שיתפרסם ביום ראשון הקרוב על פי הערכות התקשורת האיטלקית:
 1. קאקה, 2. כריסטיאנו רונאלדו, 3. ליאונל מסי, 4. דידייה דרוגבה, 5. אנדרה פירלו, 6. רוד ואן ניסטלרוי, 7. זלטן איברהימוביץ', 8. סאסק פברגאס, 9. רוביניו, 10. פרנצ'סקו טוטי.   

תגובות

טלספורט בפייסבוק