שחקן לסטר התמוטט

יום אחד בלבד לאחר מותו הטראגי של אנטוניו פוארטה מסביליה, התמוטט שחקן של לסטר האנגלית במהלך משחק גביע הליגה מול נוטינגהאם והמשחק הופסק. מצבו של השחקן יציב

יום שלישי 28 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
רק אתמול בערב הרכין עולם הכדורגל את ראשו עם היוודע הידיעה על מותו של שחקנה של סביליה הספרדית אנטוניו פוארטה, שהתמוטט במהלך משחק קבוצתו ביום שבת מול חטאפה. 

אמש קרה מקרה דומה מאוד באנגליה. קלייב קלארק בן 27, מגינה של לסטר סיטי, עלה לשחק במשחק החוץ של קבוצתו מול נוטינגהאם פורסט, במסגרת הסיבוב הראשון של גביע הליגה.

כשירד קלארק יחד עם חבריו למחצית, התמוטט השחקן בכניסה לחדר ההלבשה. הצוות הרפואי שנכח במגרש מיהר לחדר ההלבשה של הקבוצה האורחת ונתן לשחקן טיפול ראשוני אשר החזיר אותו להכרה ואח"כ פונה השחקן לבית חולים קרוב לאיצטדיון. "הוא פשוט התמוטט בכניסה לחדר" סיפר יושב ראש לסטר טים דיוויס.

מאמני שתי הקבוצות, בעצה אחת יחד עם השחקנים, החליטו להפסיק את המשחק בו הובילה לסטר 0:1. המאמנים פנו לשופט בבקשה לדחות את המשחק ולאחר מכן עלו לכר הדשא וסיפרו על המאורע לקהל האוהדים ביציע. "בעקבות חומרת המקרה אף אחד מהשחקנים בשתי הקבוצות לא רצה להמשיך לשחק" אמר קולין קולדרווד, מנג'ר נוטינגהאם פורסט ויו"ר קבוצתו הוסיף: "ברור שברגעים כאלו הכדורגל מתגמד".

בשעות אילו נמצא קלארק בחדר המיון בבית החולים של נוטינגהאם. הנהלת לסטר הודיעה במהלך הלילה כי מצבו של השחקן יציב.

צילום: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק