אליפות אירופה בערוץ 5

הערוץ ישדר את היורובאסקט מספרד, אך המשך טורניר ההזדמנות האחרונה יועבר בערוץ 1. גם ליגת הווינר תשודר בערוץ הספורט ששילם 5.73 מיליון דולר עבור הזכויות

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

אליפות אירופה בכדורסל, אליה נבחרת ישראל מנסה להגיע דרך טורניר ההזדמנות האחרונה, יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

כידוע, את המשחקים מול בלגיה, אוקראינה ודנמרק העביר הערוץ הראשון שיהיה גם הגוף המשדר את המשחקים בבית המשולש (עם בוסניה ומקדוניה), אך האליפות עצמה תשודר בשלל ערוצי הספורט (משחקי ישראל ישודרו בערוצים הפתוחים - 5 או או +5).

ולא די בכדורסל האירופי, גם את הזירה המקומית יזכה ערוץ הספורט לשדר אחרי שהצעתו התקבלה במסגרת המכרז והועדפה על פני ההצעה של ערוץ 10 על-ידי מנהלת הליגה. הזכות לשדר את משחקי ליגת הווינר ניתנה לשלוש העונות הקרובות ולאחר דיון בוועדה מיוחדת של המנהלת הוחלט כי הזכויות ימכרו לערוץ הספורט תמורת 5.73 מיליון דולר.

כפי הנראה כרגע משחקי הליגה ישודרו בשידור חי במסגרת "ערב הכדורסל של ישראל" ביום ראשון ומשחק נוסף ישודר יום למחרת. בקרוב תפרסם המנהלת מכרזים לזכויות השידור בסלולר, ברדיו ובגביע הווינר.

מכבי תשתתף בטורניר בניקוסיה

מכבי ת"א תשתתף בשני משחקים במסגרת טורניר שייערך בניקוסיה ב-5 וב-6 באוקטובר כחלק מהכנה לתחילת העונה. את הופעותיה בטורניר היא תפתח מול פאנליניוס (17.00, שעון ישראל) ויום למחרת מול אולמפיאקוס של פיני גרשון (19.00, שעון ישראל).

כל המשחקים ייערכו באולם "אלפטריה" בניקוסיה המכיל כ-6,000 מקומות. כמו כן ישתתפו בטורניר אריס סלוניקי (יוון), לוקויל אקדמיק (בולגריה), קרבאנוס ואפועל דנטאלקון (קפריסין). ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור של המשחקים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק