נסתפק גם ב-0:1 קטן

מאמנה הזמני של מכבי ת"א, ויקי פרץ, התייחס במסיבת העיתונאים לסיכויי קבוצתו במשחק הגומלין מחר מול קייסרי והוסיף: "נשארתי במועדון כי אני נאמן לו"

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
 מכבי תל אביב נחתה בשלום בקייסרי. לאחר מנוחת צהריים קלה, יצאו הצהובים לכיוון המגרש לערוך אימון קל ולנסות להתרגל למגרש. עוד לפני פתיחת האימון ערכו הצהובים מסיבת עיתונאים. מי שייצג את מכבי היו המאמן הזמני ויקי פרץ והשוער הסרבי יבריץ'.

פרץ, שיערוך מחר את הופעת הבכורה שלו על הקווים, נשמע אופטימי באשר לסיכויי קבוצתו מחר נגד התורכים: "עבדנו קשה מאוד ביומיים האחרונים, בעיקר על הצד ההגנתי. אין ספק שזה מרגש לשחק מול מגרש מלא".  לגבי עתידו של המאמן בקבוצה אמר פרץ: "נשארתי כי ביקשו ממני וכיוון שאני נאמן למועדון. אם גיא לוי יגיע בהמשך אז אומר לו ברוך הבא".

לגבי הפן המקצועי במשחק מחר, אמר המאמן: "נבוא כדי לנצח ונסתפק גם ב-0:1 קטן ואני מאמין שאפשר לעשות זאת, אנחנו קבוצה מספיק טובה. נצטרך להיות דרוכים ולשחק את המשחק שלנו עם הרבה סבלנות ולחפש את התוצאה המתאימה עבורינו".

השוער הסרבי, דרגוסלב יבריץ', נשמע אופטימי אף הוא הערב כשאמר: "יש לנו שחקנים טובים שיעלו ויתנו מאה אחוז מעצמם בכדי להשלים את המשימה ולעבור שלב".

כ-50 אוהדים צהובים הצטרפו למסע הקבוצה לטורקיה, על מנת לתמוך בה ולעזור לה לעלות לשלב הבא. במהלך הטיסה עודד הקהל את השחקנים בשירה, דבר אשר הוסיף למצב הרוח בטיסה אך יחד עם זאת גרם לתלונות מצד שחקנים בודדים אשר ביקשו לנוח.

צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק