בן זקן הורחק לחצי שנה

הבעלים של מ.ס. אשדוד נענש בעקבות אמירתו לשופט מנשה משיח "אתה אפס". אשדוד ניצלה מהפחתת נקודות. בן זקן: "אני בכלל לא נושא בתפקיד רשמי. אמרתי מה שאמרתי בתור אוהד". נמני נקנס ב 2000 ש"ח

יום שלישי 11 דצמבר 2007
אשר גולדברג

הבעלים של מ.ס. אשדוד ג'קי בן זקן, הורחק היום לחצי שנה מתחומי המגרש ומכל פעילות בכדורגל הישראלי וכן ספג קנס בסך של 30 אלף שקל בעקבות דו"ח השופט מנשה משיח, ממשחק Ӕקבוצה מול מכבי פתח תקוה.

בדו"ח ציין משיח כי בן זקן קרא לעבר משיח "אתה אפס".  הדיין, דוד לב, כתב כי הוא עשה חסד עם אשדוד מכיוון שנגד הקבוצה תלוי עונש על תנאי של הפחתת שתי נקודות ליגה עד אפריל 2009.

יש לציין כי העונש לא יכול למנוע מבן זקן לעסוק בכדורגל הישראלי, אלא רק לייצג את הקבוצה במוסדות ההתאחדות ולהיות נוכח על כר הדשא. 

יממה לפני המשחק שנערך לפני שבועיים אמר בן זקן כי הוא חושש משיפוטו של השופט מאחר שלטעמתו הוא מקורב למכבי פתח תקוה.
בן זקן אמר: "ההתאחדות מושחתת וזה ידוע.  אנחנו כבר יודעים את זה. אנשים אחרים מתבטאים ולא עושים להם כלום. אני לא בעל תפקיד רשמי ואמרתי מה שאמרתי בתור אוהד. מותר לי להביע את דעתי".

מי שעוד הועמד היום לדין הוא אבי נמני, שהואשם בכך שאמר לקוון עבד אל עוברה: "שיתחבק עם אחד מאנשי סכנין" בסיום המפגש בין הקבוצות. בגין אותה אמירה נקנס נמני בסכום נמוך יחסית של 2000 ש"ח.

תגובות

טלספורט בפייסבוק