ביתי אינו מבצרי

ליגה צרפתית: שבעה משחקים נערכו בערב יום רביעי בליגה הצרפתית, בשישה מהם ניצחה קבוצת החוץ. ניצחון ראשון לפאריס סן ז'רמן, 0:2 בלה מאן. ליון ניצחה 1:2 בסושו

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
מחזור משוגע בליגה הצרפתית. מתוך שבעה משחקים שנערכו ביום רביעי, שישה הוכרעו לטובת קבוצות החוץ. נתון אשר לא זכור לזקני הכדורגל הצרפתי, האירופאי והעולמי כאחד.

פאריס סן ז'רמן השיגה סוף סוף ניצחון ראשון העונה כשגברה בחוץ על לה מאן 0:2 משערים של ארמאנד (36') ודיאני (52').

מונאקו עלתה, לפחות זמנית, למקום הראשון בטבלה לאחר ניצחון 0:1 על ליל, בחוץ כמובן. את שער הניצחון למונאקו כבש פרדריק פיקויוני בדקה ה-20. לודוביק אובראניאק מליל הורחק בדקה ה-45.

מארסיי ממשיכה לאכזב את אוהדיה והיא עדיין ללא ניצחון בית העונה לאחר שלושה משחקים. הפעם היא הפסידה שם לניס 0:2. וינסנט הונגון כבש את הראשון לניס בדקה ה-51 ודיוויד האלבוייק חתם את התוצאה הסופית שלוש דקות לסיום.

ליון מתחילה לחזור לעצמה והיא השיגה ניצחון שני רצוף, 1:2 בחוץ על סושו. קארים בנזמה העלה את ליון ליתרון משער בדקה ה-18, אך וולטר בירסה הישווה למקומיים משער מהנקודה הלבנה כעבור שתי דקות בלבד. מאתיאו בודמר כבש את שער הניצחון לליון בדקה ה-56.

רן ובורדו ממשיכות לכוון גבוה ולהישאר קרובות לצמרת. רן גברה על אוקזר בחוץ, מיותר לציין, 0:2 משערים של סטפאן מביה בדקה ה-17 וג'ימי בריאנד בדקה ה-33. בורדו ניצחה 0:1 במץ משער של אלו דיארה בדקה ה-64.

במשחק היוצא דופן של המחזור השיגה סט. אטיין ניצחון ביתי יחיד ומיוחד כשגברה על שטראסבורג 0:2 משערים של אראוג'ו אילאן בפנדל בדקה ה38 ומשער עצמי של יאכין אבדסדקי בדקה ה-68.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק