חשש שיחיאל גמר את העונה

בלם מכבי ת"א סובל מפגיעה בברכו וכנראה שיהיה חייב לעבור ניתוח נוסף שבעקבותיו ייאלץ להחמיץ את עונת 2007/2008. רודי חדד אמור להיות בהרכב הערב מול אריג'יספור הטורקית

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

לאחר אינספור הצרות סביב עמדת המאמן במכבי ת"א, הערב נחתה על הקבוצה מכה נוספת, אשר נוגעת הפעם לאחד משחקניה הבכירים ביותר. 

בקבוצה קיבלו הלילה את תוצאות הבדיקה שנערכה על ברכו של בלמה המצטיין אבי יחיאל אשר סובל מפציעה בברכו זה זמן מה, פציעה שלפי אנשים במכבי הייתה אמורה למנוע ממנו לשחק למשך כארבעה חודשים. הלילה נודע כי הבלם עשוי להחמיץ את כל עונת 2007/2008.

מהבדיקה מתברר כי יחיאל חייב לעבור השתלה לחלק מהסחוס של ברכו הפצועה כל זאת משום שזו לא הפציעה הראשונה בברך המדוברת שכבר עשתה לשחקן לא מעט בעיות עד כדי שהיה זקוק לעבור בה ניתוח לפני כשמונה שנים כשעוד שיחק בהפועל פ"ת.

כזכור חלק נכבד מהמשבר המקצועי בקבוצה החל עם פציעתו של יחיאל שחסרונו בהגנה הורגש מאז פתיחת העונה. לאור הגילויים החדשים בקשר לברכו מתכוון המנג'ר אבי נמני לבדוק את אופציות החיזוק בעמדת הבלם רק לאחר החזרה של הקבוצה לישראל מחר בבוקר, כשעל הפרק אפשרות להביא בלם זר או להחתים בלם מקומי.

הערב ישחק במרכז ההגנה של הצהובים אביב חדד שישלח לספסל את עוז יפרח. בחלק ההתקפי נראה כי אבי נמני ו-ויקי פרץ החליטו כי רודי חדד יחזור להרכב ככל הנראה על חשבונו של יוסי שיבחון. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק