נציגתנו היחידה באירופה

הפועל ת"א, במשחק לפרוטוקול בלבד שחזרה את תוצאת המשחק הראשון, והביסה את הבוסנים החלשים 0:3 . מחר הגרלת הסיבוב הראשון. רק ישראלית אחת תהיה שם - הנציגה הכי מכובדת של ישראל בשנים האחרונות

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
המשחק הראשון בין הפועל ת"א לשירוקי היה בין המשחקים הכי פחות מעניינים שנערכו באירופה ביום חמישי לפני שבועיים, לפחות בכל הקשור לכדורגל. הפועל הגיעה לבוסניה במטרה לנצח ושבה הביתה עם ניצחון 0:3 קליל. אלו היו התפרעויות אוהדיה שהביאו לגלי ביקורת מקיר אל קיר והביאו את שתי הקבוצות לועדת המשמעת של אופ"א.  אחרי שהפועל יצאה בזול בבית הדין היה ברור שהחיים שלה יהיו קלים בגומלין ואכן כך היה כשהפועל השיגה ניצחון קליל נוסף בשיעור 0:3.

הגרלת הסיבוב הראשון בגביע אופ"א תיערך מחר והפועל תהיה נציגת ישראל היחידה במפעל.

מחצית ראשונה:  שירוקי מסתגרת, הפועל כובשת.

תחילת המשחק הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות. שירוקי האורחת אומנם היתה חייבת לכבוש שלושה שערים בכדי לעלות שלב, אך בדקות הראשונות הקבוצה הבוסנית הסתפקה בהנעת כדור חסרת תכלית.
 
21 דקות בתוך המשחק, וקבוצתו של גיא לוזון בהזדמנות ראשונה. יגאל אנטבי, בחן את שוער שירוקי בבעיטה מפתיעה מ- 18 מטרים, אך לא הצליח לכבוש.

חצי שעה מפתיחת המשחק, ואנסומבו במבצע יפה מצא את ליאור אסולין בתוך הרחבה, אך החלוץ נעצר בטענת נבדל.

כעבור 6 דקות, מסירה פנטסטית של ברוך דגו, מצאה את אבדג'י באחד על אחד מול השוער, אך ירידה מצוינת של השוער מנעה יתרון לאדומים.

דקה 41. ברוך דגו בכדור חופשי מדוייק, מצא את ראשו של ליאור אסולין, ששלח את הכדור לרשת, 0:1.

מחצית שנייה: שירוקי מוותרת, הפועל דורסת  

המחצית השנייה נפתחה בלחץ תל אביבי גדול. לא עברו 5 דקות, ופאביו ג'וניור במשחק מצוין מצא את וואליד באדיר שהתכבד בשער השני, וחיסל את סיכוייה של שירוקי לחלוטין. 0:2.

דקה 52, ושירוקי בהזדמנות ראשונה מפתיחת המחצית השנייה. מרקו ג'וריק, בחן את וינסנט אניימה בבעיטה חזקה, אך הכדור יצא החוצה.

8 דקות עברו, ופאביו ג'וניור הברזילאי בבעיטה מצוינת לחיבורים החל בחגיגות, אך השופט פסל את השער בטענת נבדל. 

דקה 74- ביברס נאתכו שנכנס כמחליף מראה את יכולותיו. חילוף מסירות פנטסטי עם אנסומבו, השאיר את נאתכו על סף רחבת הבוסנים ובבעיטת חכמה הכניס את השלישי לטובת הפועל, וקבע את תוצאת המשחק. 0:3.

הפועל ת"א:
  וינסנט אניימה, יגאל אנטבי, רמי דואני, גבריאל דוס-סנטוס, דני בונדר, וואליד באדיר { טל חן, 66'}, מזואה אנסומבו, אבדג'י, ברוך דגו { ראובן עובד, 55'}, פאביו ג'וניור { ביברס נאתכו, 61'}, ליאור אסולין.

שירוקי: בנדוביץ' דג'אן, קוז'ול דאליבור, שיליץ' דאליבור, ג'וריק מרקו, וידיץ' ולימיק, טופיץ' ג'וסיפ, קרוגלן מיסלב, ולניקה מרקו, וגנר סנטוס לגו, בובלו סטנקו, רוניאלה בריאה גומז.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק