'למרות ההפסד, בוסניה חזקה'

מאמן הנבחרת, צביקה שרף כבר דרוך לקראת המשחק הערב (21.30) מול בוסניה. הכוחות די שקולים. הלפרין: זה המאני טיים ואין דרך חזרה. ננאד מרקוביץ': יש לי כבוד לשרף

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
שלמה חסיד
נבחרת ישראל תמודד מול בוסניה ותפתח את החלק השני של טורניר ההזדמנות האחרונה לעלייה לאליפות אירופה. ניצחון הערב על בוסניה ומחר על מקדוניה יעניק לנבחרת את הכרטיס למשחקים בספרד.

מאמן הנבחרת, צביקה שרף דרוך לקראת המשחק ואמר: "אנו מוכנים. בוסניה חזקה, ראינו אותה אתמול ויהיה קשה מאוד. אני לא מתרשם מההפסד שלהם מפני שכל משחק מתקיים לגופו. הכוחות די שקולים אך עם נחישות ניתן לעשות זאת, אנו מפוקסים. אני בטוח שהצופים בבית יחזיקו לנו אצבעות ומקווה שיחייכו בסיום".

"נבחרת בוסניה היא יריבה ראוייה", הוסיף יותם הלפרין. "כל אחד רוצה להיות באליפות אירופה והם לא יוותרו, זה המאני טיים ואין דרך חזרה. אם נשיג ניצחון, נהיה בדרך הנכונה. על הפסד אני בכלל לא רוצה לדבר או לחשוב".

מאמן בוסניה, ננאד מרקוביץ' שמכיר היטב את הנבחרת, לא מזלזל ביריבה: "יש לי כבוד למאמן כמו שרף. כל אחת מהנבחרות ראוייה להיות באליפות אירופה אך רק אחת תהיה שם, פשוט אסור להפסיד הערב. זה יהיה משחק פיזי, תהיה לחימה וקרב. אני מאמין בבחורים שלי אך משוכנע שזה לא יהיה קל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק