רשמית: שירזי התפטר

אחרי הפסד ליגה שישי לבני יהודה המאמן, ניצן שירזי, הודיע הבוקר רשמית ליו"ר חזי מגן על התפטרותו. המועמדים להחליפו: אלי כהן, גילי לנדאו וגיא לוזון עימו כבר נערכה פגישה

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אשר גולדברג
מאמן בני יהודה, ניצן שירזי, הודיע אתמול על עזיבתו את הקבוצה אחרי ההפסד למכבי נתניה 2:1, הפסד שישי ברציפות שסיבך את הקבוצה במאבקי ההישרדות.

הבוקר נערך אימון שחרור ולבני יהודה אין מאמן חדש. שירזי נפגש לפני האימון עם הנהלת הקבוצה והודיע רשמית על  התפטרותו.

ניצן שירזי היה עד עכשיו המאמן הוותיק ביותר בליגת העל באותה קבוצה, יחד עם רוני לוי, שהחל לאמן לפני יותר מחמש שנים. כעת רוני לוי נותר הותיק ביותר כמאמן בליגת העל. ۑתחילת הפגרה האחרונה  הודיע שירזי שהתפטר מתפקידו, אך שוכנע להישאר לאחר שבני יהודה לא הצליחה למצוא מאמן ושירזי חזר להיות מאמן ראשי. 

הבוקר כבר ערכו ראשי הקבוצה פגישה עם גיא לוזון שאתמול סירב להצעה הראשונית לאמן את הקבוצה. עוۓ מועמדים להחליף את שירזי הם אלי כהן, גילי לנדאו.
 
אתמול הפסידה בני יהדוה למכבי נתניה 1:2. יוחאי צגאי (8) וטל מעבי (63) העלו את האורחים ליתרון. אימורו לוקמן (70) צימק את התוצאה.

נתניה, עם שני הפסדים ונקודה אחת בלבד בשלושת המשחקים האחרונים, הצליחה לשוב למסלול הניצחונות על חשבונה של בני יהודה, שהגיעה למשחק לאחר חמישה הפסדים רצופים ונקודה אחת מהקו האדום.

הצהובים-שחורים שמו בצד את המחלוקות שהתעוררו במועדון בימים האחרונים, לאחר פיטוריו של מנהל הקבוצה, גדי חן, לאחר חילוקי דעות עם המאמן, ראובן עטר.
טומי נילסן, נציגה של בולטון הגיע לצפות בשחקנה של מכבי נתניה, תמיר כהן.

אוהדי הזהובים, הגיעו אומנם לבלומפילד, אך החליטו להישאר מחוץ לאצטדיון. זאת כחלק מהמחאה על החזרת משחקי הקבוצה לשכונת התקווה.

מחצית ראשונה:

בדקה ה-8, יחיאל צגאי ניצל טעות בהגנת בני יהודה וקבע 1:0 למכבי נתניה. קלמי סבן פרץ מהאגף הימני ומצא את צגאי ברחבה כ-5 מטרים מהשער. האחרון כבש בקלילות את שעۨו הראשון בליגת העל, ואת השער ה-100 של מכבי נתניה בהתמודדותיה מול בני יהודה בכל השנים.

בדקה ה-18, בני יהודה היתה קרובה לשיוויון. קובצ'ביץ' הרים לרחבה מאגף ימין, דוארטה ניסה לנגוח מכ-5 מטרים, אך לא הגיע לכדור.

בדקה ה-24, יחיאל צגאי הרים את הכדור למרכז הרחבה מאגף ימין. ימפולסקי היה שם, אך אינוגבה הקדים אותו וקלט את הכדור.

בדקה ה-28, בני יהודה נותרת בעשרה שחקנים, לאחר שסאלם אבו סיאם קיבל את הכרטיס הצהוב השני ואת האדוӝ על תפיסה בחולצה של אלמוג כהן.

בדקה ה-35, מכבי נתניה עם התקפה מסודרת, אך תמיר כהן בעט החוצה.

בדקה ה-37, צגאי שוב פרץ מאגף ימין, מסר לאלמוג כהן אך כהן מסר היישר לידיו של אינוגבה.

דקה עברה, וצגאי המשיך ללחוץ על הדוושה. הקשר ניסה את מזלו מכ-18 מטרים, אך הכדור מחוץ לשער.

מחצית שניה:

ניצן שירזי פתח את המחצית עם חילוף כפול: אלי ביטון ואלי אברבנל בפנים, זוז'ה דוארטה ואיציק עזוז בחוץ.

בדקה ה-48, אוקוצ'ה בעט לשער הזהובים מכ-10 מטרים, אך הכדור שלו פגע בשחקן בני יהודה ויצא לקרן. 

בדקה ה-49, אלי ביטון חדר לתוך הרחבה אך הפיל את עצמו במקום לנסות לבעוט לשער. בוחבוט לא היסס, ושלף לעברו כרטיס צהוߑ על התחזות.

בדקה ה-63, טל מעבי קבע 2:0 למכבי נתניה. תמיר כהן פרץ מאגף ימין ומקצה הרחבה ראה את מעבי פנוי בקצה השני, כהן מסר לו בצורה מדוייקת, מעבי נגח פנימה והכניע את אינוגבה. 

בדקה ה-70, לוקמן צәמק ל- 2:1. לוקמן עם פצצה מכ-25 הותיר את שטראובר המום. בני יהודה חזרה למשחק.


בני יהודה: דלה אינוגבה, איציק עזוז (אלי אברבנל 46'), סלבר הודזיץ', זאב חיימוביץ', סאלם אבו סיאם, אימורו לוקӞן, יוסי רוזן, הרוויה קובצ'ביץ' (אלירן עטר 61'), אסי בלדוט, משה ביטון וזוז'ה דוארטה (אלי ביטון 46').

מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן דיין, אבי סטרול, לואיס מרין, קלמי סבן, אלמוג כהן (שניר גואטה 78'),Ġטל מעבי, תמיר כהן, דלה ימפולסקי (אלון ויינסברג 82'), יחיאל צגאי (גולן חרמון 88') ואבודו אוקוצ'ה.


לעיניי כ-2,000 צופים. אצטדיון בלומפילד, יפו.
שופט המשחק: משה בוחבוט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק