הציון: טוב מגוד

ליגת העל: בית"ר ירושלים סיימה את הסיבוב הראשון בליגת העל ללא הפסד אחד, לאחר שהביסה 0:4 את הפועל כפ"ס. טל, רומולו, תמוז ואלברמן כבשו למארחת, ליירה הורחק

שבת 01 דצמבר 2007
שלמה חסיד

המון טענות היו בספסל של הפועל כפר סבא אל שופט המשחק, חיים יעקב, לאחר שהרחיק את לירה וגם לכפר סבא לאבד את המשחק בטדי וגם אישר את השער של עידן טל, שהחל בנבדל. למרות כיכובו של השופט, בית"ר ירושלים פירקה 0:4 את האורחת מהשרון, וסיימה את הסיבוב הראשון בצורה מתוקה וטובה.

לא ראינו יכולת יוצאת דופן מבית"ר ירושלים, מול הפועל כפר סבא הערב. יצחק שום שלח למערכה את עמית בן שושן, שלא כיכב בחוד, במקומו של ברק יצחקי, שנראה מאוד חסר לאלופה.

 למרות זאת הקור בטדי כנראה שהשפיע, אבל כשמגיעים למסקנות בית"ר נמצאת במקום הראשון וללא שום הפסד בסיום הסיבוב הראשון של העונה.

גם בכפר סבא יכולים להתעודד, לאחר הסיבוב הראשון הלא רע. למרות ההפסד השלישי הערב בסך הכל, אוחנה יכול להתעודד ואם לא ההרחקה המטופשת של לירה, כפר סבא יכלה בהחלט להשוות, אלא לאחר מכן היא פשוט התפרקה.

הטענות של מאמן האורחת אכן מוצדקות, אבל בסופו של דבר בית"ר ניצחה. כעת בכפ"ס יכולים להתכונן לפתיחת הסיבוב השני במפגש מול מכבי פתח תקווה.&nbsͰ;

מחצית ראשונה: שער של טל בעמדת נבדל

הקור בטדי נתנו את הגושפנקא להתחלה מצויינת - אריק בנאדו קיבל כדור מצויין, בזמן שהגנה של כפר סבא התסמכה על הנבדל. הבלם הגיע לאחד מול אחד, אך בעט לשמיים. 

הפתיחה המ۔ירה הייתה גם לצד השני, כאשר יבואה שיחרר מצב לעצמו, בעט מהיר בתוך הרחבה, אבל הכדור שרק לקורה. לאחר מכן כפר סבא השתלטה על המגרש, והקהל הבית"רי שרק בוז בעקבות היכולת הדלה של קבוצתו. 

בדקה ה-33 התקפה נדירה של בית"רȠירושלים, הניבה גם שער - זיו היה בנבדל כאשר המהלך החל, אשר שיחרר מסירה לזנדברג הכדור החוזר הגיע לעידן טל, שמ-20 מטר בעט בימין ואוהד לויטה יכל לעצור אך נכנע - 0:1 לבית"ר. 

בדקה ה-40 יצחק שום ערך את החߙלוף הראשון, כאשר כריטסיאן אלבארס לא יכל להמשיך בעקבות פציעה, ודוד אמסלם עלה שמקומו. דקה לאחר מכן, שלח אורי אוזן פצצה מ-30 מטר, וקאלה הצליח להדוף דיי בקושי לקרן. 

שלוש דקות לפני תום המחצית, כפר סבא יכלה להשוות לאחר מתפרצת יוצאת מהכלל כאשר̠בן לוז, שלח את יבואה מול קאלה, אבל גל אלברמן בגליץ' יוצא דופן מנע שער בטוח. 

מחצית שנייה: לירה הורחק, כפ"ס התפרקה. בית"ר ניצלה

המחצית השנייה החלה במי מנוחות, עד שלירה מכפר סבא עשה את הפעולה המכוערתĠבמשחק עד כה, כאשר תפס את עמית בן שושן בחולצה, ובדקה ה-57 האורחת נותרת ב-10 שחקנים. 

בעקבות ההרחקה החליט אלי אוחנה לשלוח את עופר טלקר למערכה, כדי לעבות את החלק ההגנתי, על מנת שכפר סבא לא תתפרק. 

בזמן שאוחנה מודאג, יצחק שӕם מחייך - בעיטה חופשית לאחר העבירה של ליירה, שלח עידן טל כדור פשוט לפינה, אוהד לויטה ביום חלש הדף לכיוונו של רומולו, שהפציץ מקרוב פנימה - 0:2 לבית"ר. 

קובי מויאל שחקנה של בית"ר ירושלים שעבר לכפӨ סבא, עלה לשחק במקומו של לירן זרקו בדקה ה-62 של המשחק. 

מספר דקות לפני תום המשחק, אלברמן מצא את תמוז בפינה של הרחבה מצד ימין, תמוז שלח פצצה לחיבורים, לויטה שוב רואה רשת - 0:3 חלק לבית"ר. כנראה שמשחקȠבלי אלברמן, לא משחק. אז הפעם לאחר הבישולים, אלברמן שלח טיל לפינה - 0:4 לבית"ר.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה; כריסטיאן אלבארס (דוד אמסלם, 40), שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו; דרק בואטנג, גל אלברמן, עידן טל, מיכאל זנדברג (אבירם ברוכיאן, 79); עמית בן שושן (טוטו תמוז, 69), רומולו. 

הפועל כפר סבא: אוהד לויטה; אורי אוזן, לירון זרקו (קובߙ מויאל, 62), דגלאס דה סילבה, לירה; אביחי ידין, יעוזה אבובקרי, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ'; סמואל יבואה, אבי כנפו (עופר טלקר, 58).

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק