גברי יבטל התביעה נגד לוני

פרסום בכורה: התביעה של גברי לוי נגד הרציקוביץ' תבוטל, רוני מאנה יסגור את הסכם הפשרה כדי ליצור אווירה חיובית לקראת מנויו של גיא לוי

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
 התביעה הכספית שהגיש גברי לוי, לשעבר יו"ר ההתאחדות לכדורגל נגד לוני הרציקוביץ', הבעלים של מכבי ת"א, תבוטל בקרוב.

יו"ר מכבי ת"א, רוני מאנה, הוא האיש שיטפל בהסדר גישור חדש שמחוץ לכותלי בית המשפט ועורכי הדין לפיו גברי עתיד לקבל סכום פיצוי כספי מוסכם, כפי שהגיע להסדר לפני כשנתיים עם נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר.

מדובר בתביעה של גברי לוי על הפרת הסכם בו הובטח לו לשמש כיו"ר מנהלת הליגה, גוף שהיה אמור לקום ע"י הקבוצות הגדולות. גברי התפטר מתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל למען התפקיד , שבוטל בהמשך.

מי שעמד בראש מנהלת הליגה היו: לוני הרציקוביץ', יעקב שחר, משה תאומים ומאיר פינג'ל. לוי תבע בסכום כולל של 250 אלף דולר את הארבעה.

מדובר בתביעת חסרת תקדים כשלוי סיפר אז כי הכל סוכם בכתב עם הארבעה. לאורך השנים איש מבין הארבעה לא הכחיש את דבר הסיכום, למרות שמעולם לא הוצג חוזה רשמי. יש לציין כי מדובר היה בתביעה אזרחית של לוי ולא תביעה במוסד ההתאחדות לכדורגל.

יעקב שחר הגיע להסכם עם גברי וכמוהו גם פניג'ל. המטרה של הצדדים (לוני את גברי) היא לפתוח דף חדש ביחסים ביניהם כדי לאפשר כניסה שקטה ורגועה של גיא לוי לעמדת המאמן.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק