פאר: הקהל עוזר לי מאוד

אליפות ארה"ב: הטניסאית הבכירה של ישראל התגברה שוב על הפציעה וגם על בטאני מאטק האמריקנית 2:6, 1:6 בסיבוב השני. בסיבוב השלישי היא עשויה לפגוש את ואידיסובה. רם וארליך העפילו לסיבוב השני

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד, מערכת TELESPORT

שחר פאר ממשיכה לעשות חיל באליפות ארה"ב הפתוחה אליה הגיעה עם פציעה בעצם החזה. 

לאחר שעלתה לסיבוב השני בקלילות שלשום, ניצחה הערב פאר את בטאני מאטק (123)המקומית 1:6, 2:6 במסגרת הסיבוב השני של האליפות.

פאר פתחה את המשחק מצוין והצליחה לשבור את משחקון ההגשה השני של האמריקנית בכדי לעלות ליתרון 1:2 במערכה הראשונה. משם פאר טיילה אל עבר ניצחון במערכה מבלי שמאטק מצליחה להפריע לה יותר מידי.

במערכה השנייה פאר המשיכה באותו הקצב כשהיא שולטת בכל פרמטר של המשחק ומנצחת בקלילות את המערכה כשהאמריקנית מצליחה לגנוב ממנה רק שני משחקונים.

שחר תפגוש בסיבוב השלישי את המנצחת במשחק בין ניקול ואדיסובה הצ'כית לבין פלאביה פנטבה האיטלקיה.

פאר: הקהל עוזר לי מאוד

פאר אמרה בסיום המשחק: "היום שיחקתי הרבה יותר טוב מאשר בסיבוב הראשון, הייתי יותר אגרסיבית ויזמתי בכל המשחק. היא פתחה את המשחק טוב וזה היה צמוד במערכה הראשונה, אך שיחקתי טוב. אחרי המשחק הקודם ישבתי עם המאמנים שלי והם אמרו לי שאני חייבת להיות אגרסיבית יותר אם אני רוצה לנצח.

"אני גם מרגישה טוב יותר עם הפציעה שלי אך אני ממשיכה לקבל טיפולים מרפי ומולי. אני עדיין לא יודעת כרגע מול מי אתמודד בסיבוב הבא . פאנטה נמצאת בכושר טוב לאחרונה והיא הייתה בטופ-20 זמן רב. אם היא תנצח את ואידיסובה לא יהיה ספק שהיא משחקת טוב. את ואידיסובה אנחנו מכירים היטב, היא שחקנית מצוינת והיא משחקת טוב מאז הפציעה שלה. בכל מקרה זה יהיה משחק קשה מאוד.

"יש כאן הרבה יהודים שבאים לצפות בי, זה כיף וזכיתי אפילו לעידוד מרוב הקהל למרות ששיחקתי מול יריבה אמריקאית".

זוגות: רם וארליך בסיבוב השני

צמד הישראלים אנדי רם ויוני ארליך המשיך את החגיגה הישראלית הערב בניו יורק כשגברו 6:4, 2:6 3:6 על בובי ריינדלס האמריקני ואשלי פישר האוסטרלי בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות.

הצמד שמדורג שמיני בטורניר יצאו פעמיים במהלך המשחק מפיגור במערכה הראשונה ובמערכה השלישית בכדי לגבור על הצמד האמריקני- אוסטרלי והעפיל לסיבוב השני.

זוגות מעורבים

יוני ארליך ובת זוגתו הסינית, צ'אנג, גברו לפנות בוקר על באמר וסרמאק 4:6, 3:6, והעפילו לסיבוב השני של הזוגות המוערבים, שם יפגשו לא פחות ולא יותר מאשר את בן זוגו בגברים, אנדי רם ונטליה דשי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק