שחר גילה שגולן פצוע

פרשת עומר גולן לא יורדת מהכותרות. ל-telesport נודע שנשיא מכבי חיפה יעקב שחר לא סתם שמר עד כה את הכסף בכיס. מסתבר שגולן סוחב פציעה מהעונה שעברה. מסיללה חתם ל-4 שנים

יום שישי 31 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

פרשת עומר גולן, שהסעירה את הקיץ הנוכחי, מסרבת לרדת מהכותרות. שמו של גולן לא יורד לרגע כמי שעדיין מועמד לחזק את ההתקפה של מכבי חיפה. 

בכלי התקשורת פורסם שאי הגעתו של גולן, נובעת מהמחיר הגבוה אותו דורש נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, אולם ל-telesport נודע כי במכבי חיפה מדברים על כך שהסיבה עד כה לאי הגעתו של גולן לחיפה, אינה כלכלית, אלה רפואית. 

בחיפה חוששים מכך שעומר גולן סוחב פציעה. גולן נפצע בתחילת שנה שעברה, פציעה שהשביתה אותו לשליש ממשחקי הליגה. בחיפה לא מעוניינים לקחת את הסיכון ולהחתים לעת עתה את החלוץ. במצב עיניינים שכזה, שחר לא מוכן להוציא מכיסו אף סכום עד שמתבררת לו חומרת הפציעה אותה סוחב גולן מעונה שעברה.

בתגובה לדברים אלו, אמר ל-telesport נשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון: "עומר נפצע בתחילת העונה שעברה, וחזר לשחק מהמחזור האחד עשר עד לתום העונה. השנה לפני המשחק של הנבחרת מול בלארוס הוא נפצע שוב, אך הוא החלים ושב מהפציעתו. לעומר אין שום בעיה והוא לא סוחב שום פציעה מעונה שעברה".

מסיללה חתם

הקשר הדרום אפריקאי, פיטר מסיללה חתם במכבי חיפה ל-4 שנים.

הקשר הצעיר בן ה-22 התאמן עם הקבוצה בחודש האחרון והרשים מאוד את הצוות המקצועי של חיפה, שהחליט להציע לו חוזה ארוך טווח. 

נכון לכרגע, מסיללה ישחק עם הקבוצה הבוגרת ורק במידה ויגיע לקבוצה חלוץ זר, יושאל מסיללה לקבוצה אחרת.

בשבת: חיפה מול אשדוד בגביע הטוטו

מחר תארח מכבי חיפה את מ.ס אשדוד במסגרת גביע הטוטו. רק לפני שבוע נפגשו השתיים במסגרת הליגה. אשדוד ניצחה 0:1 בביתה. המאמן רוני לוי צפוי לשלב את הזרים הנבחנים, הרומני כריסטין מוסקלו והקשר הדרום אפריקאי פיטר ומסיללה.  הקשר הברזילאי רנאטו, שקיבל אתמול את השחרור הבין לאומי צפוי לראשונה להיות משולב ברוטציה הקבוצתית. 

אייל משומר, שסובל ממתיחה ואף משפעת לא נכלל בסגל הקבוצה. מי שימלא את מקומו באגף ימין יהיה  הקפטן, אלון חרזי, ששב מפציעה. רוני גפני חוזר להרכב לאחר פציעה, מי שאייש את עמדתו, אדורם קייסי, ישוב לספסל. מאור מליקסון צפוי לפתוח בקישר לצידם של פאוליניו, ג'ובאני רוסו וליאור רפאלוב, כאשר יניב קטן ותומר חמד ישחקו בחוד.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', רוני גפני, דייגו קרוסה, דקל קינן, אלון חרזי, מאור מליקסון, ג'ובאני רוסו, פאוליניו, ליאור רפאלוב, יניב קטן , תומר חמד. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק