נגר: נצא מחוזקים מהמשחק

לאחר פתיחת עונה רעה בליגה, הצליחה הפועל פ"ת לנצח בחוץ את הפועל חיפה במסגרת גביע הטוטו. מגן הקבוצה שוקי נגר נשמע מרוצה: "עצרנו את המומנטום השלילי ועכשיו נצא מחוזקים לליגה"

יום שישי 31 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

לעומת הליגה, בגביע הטוטו הפועל פ"ת מספקת את הסחורה והיום השכילה לנצח את הפועל חיפה בקריית אליעזר, משער של גל כהן. מנגד בחיפה לא נשמעים כל כך מאוכזבים ומאמינים בחומר האנושי והמקצועי.

לצפייה בתגובות לחצו PLAY מתחת לתמונה

מאמן הפועל חיפה, שלומי דורה, התייחס לארועי המשחק :" מחצית ראשונה גרועה לשתי הקבוצות היום. לנו היו שתי הזדמנויות,  אך לא ניצלנו אותם. במחצית השניה גם בגלל מספר שינויים וירידת השמש שלטנו, חבל שלא תירגמנו את זה לשערים".

לגבי הטעות האומללה של שוערו השני גיל אופק שגרמה לשער, אמר: "זה טעות של כולם. יש לנו שבועיים להתארגן למשחק הליגה הבא. יחזרו אלינו שני שחקנים,  אייל צרטצקי ויניב צ'צ'יאן".

אורי מלמיליאן יצא מחוזק מהניצחון: "המחצית הראשונה הייתה חלשה. בשנייה נראנו הרבה יותר טוב והגענו למצבים. בשני המשחקים הקודמים שהפסדנו הגענו להרבה מצבים, אך לא כבשנו. היום, בפחות מצבים השכלנו לכבוש. יש לנו שבועיים עד למשחק הבא ובנוסף, נתחזק בשני שחקני חיזוק".       

מגן הפועל פ"ת, שוקי נגר: "הכי חשוב שעצרנו את ההפסדים בליגה. זה לא קל לנצח בקריית אליעזר. במחצית השנייה היינו יותר טובים ויכולנו להבקיע את השני. אין ספק שרפי כהן הציל אותנו בהצלות שלו. כרגע אנו מסתכלים רק על החצי השני ונצא מחוזקים ויותר טובים".

צילומים: הדס גרינברג

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק