ייתכנו שינויים בקרוב"Ļ

אווירת משבר במכבי תל אביב בעקבות התבוסה לבני השרון (87:68). גורם בכיר בקבוצה: "מה שמבשלים באמצע השבוע אוכלים בשבת. כך זה לא יכול להימשך. ייתכנו שינויים בקרוב" . קטש: מאוכזב מאוד

יום ראשון 02 דצמבר 2007
שלמה חסיד
 אווירת משבר במכבי תל אביב בעߧבות התבוסה הכואבת לבני השרון (87:68). בקבוצה נמתחת ביקורת קשה על המאמן עודד קטש ועל השחקנים. 

גורם בכיר במכבי תל אביב אמר לאחר המשחק ל -telesport: "מה שמבשלים באמצע השבוע אוכלים בשבת. לא יכול להיות שאנחנו נשחק משחק רביעי רצוף בצורה ӧטסטרופאלית. ביכולת הזאת אין שום ספק שנפסיד גם לאריס סלוניקי". 

האם ייתכנו שינויים בסגל בקרוב?

"בהחלט ייתכנו שינויים בקרוב. ביינום היה כרגיל קטסטרופה. אבל לא רק הוא הפגין יכולת לא טובה. יהיו שינוייםȠכי ככה זה לא יכול להימשך בשום אופן".

המאוכזב ביותר הערב, מאמנה של מכבי תל אביב עודד קטש: "הדרך הייתה לא טובה, ולא ההפרש. לא שיחקנו טוב, זה לא מה משהו שלא קרה לנו השנה. מן הסתם יהיו קבוצות שיתפסו אותנו לא טוב. <ɢr/>
"ברכות לאפי ולבני השרון. זו קבוצה שידעה איפה לגעת בנקודות הרגישות שלנו. הייתה תחושה שידענו מה אנחנו רוצים מעצמנו. באמת ברמה גבוהה, קצת קשה לנו. אני אמשיך לחפש תמיד את השחקנים לקראת המשחקים הבאים. אין לי תחושה אפילו לרגע, שהשחקנים לא עושים̠מה שאני מבקש".

תגובות

טלספורט בפייסבוק