קאלה קיבל הצעה מאיטליה

פרסום בכורה: שוערה של בית"ר ירושלים קיבל הצעה מקבופה בכירה מאוד באיטליה. אולם בבית"ר ירושלים כבר הבהירו: אין מצב שהשוער ישוחרר

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אסף שקד

 שוער בית"ר ירושלים טברקטו קאלה, קיבל בשבוע האחרון הצעה מקבוצה בכירה מאיטליה שמעוניינת להחתימו באופן מיידי לשנתיים הקרובות. השוער הקרואטי בן ה-32, שהגיע בתחילת העונה ממכבי ת"א, היה תחת מעקב של סקאוטר מקבוצה בכירה באיטליה במהלך החודש האחרון ולאור היכולת הטובה שהציג השוער, התרשם ממנו הנציג שהגיש לשחקן הצעה לפתוח במו"מ להצטרפות מיידית.

בבית"ר ירושלים עודכנו לגבי ההצעה שקיבל השחקן ולא היו מוכנים לשמוע על שחרורו. בצוות המӧצועי של בית"ר הבהירו לשחקן: "אתה חלק חשוב מאוד בקבוצה, כשהבאנו אותך זה היה על מנת לבנות עלייך למספר שנים. אין לנו כוונה לשחרר אותך". קאלה חתום על חוזה עד תום העונה הבאה ובמידה וירצה לעזוב הוא יהיה חייב לקבל את אישור המועדון לפני כן.

<Ű>בסביבתו של השחקן סירבו לגלות את שם הקבוצה אך היו מוכנים לספר שמדובר בקבוצה בכירה מאוד מאיטליה. "זאת הצעה שמקבלים פעם בחיים", סיפרו, "אבל לקאלה יש חוזה בבית"ר ירושלים והוא חייב לכבד אותו. אם בית"ר לא תסכים לשחררו הוא יישאר ויתן את̠כולו לקבוצה".

השוער שנמצא בתקופה טובה מאוד, היה מאושר אתמול בתום המשחק ולא הפסיק להשתעשע עם הקמע החדש של הקבוצה בובות האריה. בתום המשחק הוא אמר: "טוב לי בבית"ר ירושלים, בחודש האחרון העניינים יותר מסתדרים ואני מרגיש כמו בבית. הייתה לߙ פתיחת עונה לא כמו שרציתי, אבל במשחקים האחרונים אני מרגיש הרבה יותר טוב עם היכולת שלי וביחד עם הקהל הזה אני מרגיש שאני נמצא בתקופה הטובה ביותר שלי בישראל".

על הניצחון אתמול אמר קאלה: "לנצח בתוצאה כזאת זה תמיד כיף. כשוער אין דבר יותר משמחĠמלסיים משחק עם רשת נקייה וארבע המשחקים האחרונים זה קורה ואני שמח מאוד. דיברו בתחילת העונה שיש לנו הגנה לא טובה, אבל הנה- הראנו לכולם שאנחנו גם קבוצה הגנתית טובה. אני מקווה שאת הסיבוב השני נסיים כמו שסיימנו את הסיבוב הזה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק