בית''ר מוכנה לבני יהודה

בית"ר ירושלים תארח הערב את בני יהודה במסגרת גביע הטוטו ותחסר שלושה שחקני הרכב כאשר יצחקי, זנברג ואלברז הסובלים מפציעות קלות יראו את המשחק מהיציע

יום שישי 31 אוגוסט 2007
אסף שקד

רק לפני שלושה שבועות אירחה בית"ר ירושלים את בני יהודה במסגרת הליגה, והנה שוב נפגשות הקבוצות למשחק נוסף, הפעם במסגרת גביע הטוטו. 

אשתקד זה הסתיים בניצחון של הכתומים 1-2 בטדי, בהפסד בודד של בית"ר במגרש הביתי, הכתומים ינסו לשחזר את אותו הישג, אך בבית"ר לא יבואו להשתעשע ולמרות העובדה שמספר שחקני הרכב לא ישחקו, בית"ר תפתח בהרכב חזק.

שתי הקבוצות מגיעות למשחק עם מאזן מושלם בגביע הטוטו- ניצחונות על קבוצות זהות. בית"ר ניצחה את הפועל כפ"ס 0-1 בעוד בני יהודה ניצחה 3-2 ואילו בית"ר ניצחה את הפועל ת"א 0-2 בעוד בני יהודה ניצחו את האדומים בתוצאה 0-1.

ארבעה שחקנים צפויים להיעדר מההרכב של יצחק שום. ברק יצחקי, כריסטיאן אלברז ומיכאל זנדברג לא ערכו אימונים ביומיים האחרונים בגלל מתיחות קלות מהם הם סובלים והם לא יפתחו בהרכב ויזכו למנוחה. שחקן נוסף שיזכה ככל הנראה למנוחה בהרכב זהו השוער טברקטו קאלה שלא התאמן ביום שישי, אך בניגוד לשלושת הקודמים, ישנו סיכוי סביר שהוא יפתח בהרכב בסופו של דבר.

לא פחות משבעה שינויים צפוי לעשות שום בהרכב שיפתח לעומת ההרכב שפתח בניצחון על הפועל ת"א. בחוליית ההגנה זוכה אריק בנאדו למנוחה ומי שתפס את מקומו כבלם לצידו של גרשון זהו הקפטן דוד אמסלם. בעמדת המגן הימני יפתח יואב זיו שתפס את מקומו של כריסטיאן אלברז שיזכה למנוחה וואילו באגף ימין יזכה אלירן דנין לפתוח לראשונה בהרכב.

חוליית הקישור שתורגלה השבוע שונה לחלוטין מזאת שתפקדה במשחקים האחרונים. עידן טל ומיכאל זנדברג לא תורגלו בהרכב וגם גל אלברמן עשוי בסופו של דבר לפתוח על הספסל. דרק בואטנג תורגל בהרכב והוא היחיד מבין שחקני הקישור הקבועים שלא יפתח על הספסל. מי שכן תורגלו בהרכב ויצברו דקות משחק אלו הם אבירם ברוכיאן שהיה מצוין מול הפועל ת"א ויפתח לצידו של מילובאן מירוסביץ' ששולב גם הוא במהלך משחק הליגה האחרון. על העמדה האחרונה בקישור מתחרים 2 שחקנים: עמית בן שושן שנעדר מהמגרשים בחודש האחרון בגלל פציעה וגל אלברמן. שום יחליט על זהות השחקן סמוך לשריקת הפתיחה.

בחוליית החוד מכין שום הפתעה נוספת, השחקן הצעיר חן עזריאל יפתח בהרכב לראשונה העונה במשחק רשמי כשלצידו יתפקד אנטונלי רומולו שכבר כבש שער במשחק גביע הטוטו מול הפועל כפ"ס.

הרכב משוער:
שוער: שגיא שטראוס (טברקטו קאלה(
בלמים: שמעון גרשון, דוד אמסלם
מגנים: יואב זיו, אלירן דנין
קישור: דרק בואטנג, גל אלברמן או עמית בן שושן, מילובאן מירוסביץ', אבירם ברוכאין
חלוצים: חן עזריאל, אנטונלי רומולו
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק