ברמן כבר שלישית

בונדסליגה: הקבוצה של תומאס שאף שהחלה את העונה לא טוב גברה 1:2 על פרנקפורט ועלתה למקום השני לאחר שבוכום הפסידה בהאנובר ובילפלד הובסה בדואיסבורג

שבת 01 ספטמבר 2007
רועי רובינשטיין

המחזור הרביעי של הבונדסליגה נמשך הערב כשבמשחק המרכזי ורדר ברמן שפתחה את העונה בצורה לא טובה גברה 1:2 על איינטרכט פרנקפורט בודרסטאדיון. הניצחון בצירוף הפסדים של השנייה והשלישית בליגה ערב המחזור, בוכום, שהפסידה  3:2 בהאנובר וארמיניה בילפלד שהובסה בדואיסבור 3:0 מביא את ברמן למקום השני בטבלה.

זה לא היה קל לברמן, הניצחון השני שלה העונה הושג עם הרבה דפיקות לב בדקות הסיום כשהשוער טים ויזה מצליח להציל שער בטוח של האורחים עמוק בזמן הפציעות. סאנוגו היה זה שנתן לברמן את היתרון בדקה ה-35 כאשר האנוש הגיע לכדור הרחקה לא טוב של שוער האורחת, מסר לדייגו שמצא עם הראש את החלוץ הצעיר כדור עומק וסאנוגו לא התבלבל מול השוער חלף על פניו בשלומיאליות ובעט פנימה.

בדקה ה-79 פטרי פאסנן הפיני הצליח להכפיל את התוצאה עם שער נפלא בבעיטה חופשית מ30 מטר. השער של פאסנן היה בסופו של דבר שער הניצחון של ברמן לאחר שמיכאל טונק הצליח לצמק בדקה ה-85  כשדחק את הכדור פנימה מקרוב לאחר ערבוביה ברחבה.

השנייה בטבלה ערב המחזור, ארמיניה בילפלד שבה מדואיסבורג הערב עם תבוסה קשה לאחר שירדה מנוצחת 3:0 מול העולה החדשה שניצחה בפעם השנייה העונה התרחקה מעט מהתחתית. צמד תוך דקתיים של מאנשה אישיאקו היפני (68,70) סגר את הסיפור לאחר שמאיקון הברזילאי העלה את המארחים ליתרון ארבע דקות מוקדם יותר.

בוכום שניצבה במקום השלישי לפני שריקת הפתיחה של המחזור לא הצליחה לשוב מהאנובר עם נקודות על אף ניסיון יפה שלה לשוב למשחק בו פיגרה 2:0 כבר בדקה ה36 משערים של האנקה ורוזנטל. שערים של טוכמן ומארסל בשתי צידי המחצית אמנם השוו זמנית את התוצאה אך האשימיאן הצליח לגבור על השוער של האורחת בדקה ה-71 ולהעניק להאנובר ניצחון 2:3.

שער של פרדריסיו מבורוסיה דורטמונד הכריע את קרב התחתית שלה מול העולה החדשה האנזה רוסטוק שטרם ניצחה משחק העונה וניצבת במקום האחרון עם אפס נקודות לאחר ארבעה מחזורים לאחר הפסד 1:0 הערב.

במשחקים נוספים: אנרג'י קוטבוס - נירנברג 1:1, הרטה ברלין - וולפסבורג 1:2

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק