זה חמור ולא יעבור בשתיקה

קשרה הקולומביאני של בני סכנין, ג'ון קולמה, לא התלבש אתמול למשחק גביע הטוטו בהוראת סוכנו. יו"ר הקבוצה מאזן גנאים בתגובה: אצלי לא יהיו שביתות איטלקיות

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
הדס גרינברג

אתמול כשעתיים לפני משחקה של סכנין נגד קרית שמונה, התקשר הקשר הקולומביאני, ג'ון קולמה, ליו"ר סכנין, מאזן גנאים, והודיע לו שבהוראת סוכנו הוא אינו מתלבש למשחק. לסוכנו של קולמה יש מחלוקת כספית עם הקבוצה ולכן דרש ממנו שלא להתלבש למשחק. 

יו"ר הקבוצה מאזן גנאים נשמע נרגז מאוד על מה שאירע ואמר הבוקר ל-TELESPORT: " אני לא מוכן לקבל דבר כזה, ששעתים לפני משחק מתקשר אלי שחקן ומחליט להודיע לי שבהוראת סוכנו הוא לא ישחק. זו חוצפה, קולמה יקנס על ההתנהגות שלו אתמול. זה לא גן ילדים פה".

גנאים מוסיף ואומר: "אצלי לא יהיו שביתות איטלקיות, מה שקולמה עשה חמור ביותר, הוא תחת חוזה לשלוש שנים בקבוצה. אני לא ארשה לשחקנים לקחת את החוק לידיים". 

בנושא אחר, הקשר הרומני בוגדאן ירד מן הפרק. על כך אומר מאזן גנאים: "לסוכניו של הקשר הרומני אין מושג מכדורגל. כל יום היה מתקשר אלי מישהו אחר ודורש סכום שונה, לכן החלטנו לרדת ממנו".

בקבוצה עדיין מחפשים אחר שוער שני לקבוצה, כאשר האופציות הן עדיין יניב ווהבה או רפי כהן.
נושא השוער צפוי להיסגר עד תחילת שבוע הבא.

חאלילה: "יכולנו לכבוש יותר"

אמש בשש אירחה בני סכנין את קרית שמונה בדוחא בפעם השניה בשבועיים האחרונים. בשבוע שעבר נפגשו השניים במסגרת הליגה והמשחק הסתיים בתיקו אפס מאכזב. לעומת שבוע שעבר בוא מזג האויר החם השפיע על יכולת השחקנים, היום המשחק התנהל במזג אויר יותר נוח, שהביא איתו גם את השערים. 

אחמד קסום שהוחתם לפני כיומיים לא שיחק מפני שחוזהו תרם עבר בבקרה התקציבית. מנגד בקרית שמונה המאמן רן בן שמעון נאלץ להסתדר ללא השוער שלו, שביט אלימלך, שסובל ממחלה, את מקומו של אלימלך בין הקורות אייש השוער השני דני עמוס. הרכש החדש של קרית שמונה, מילאן רדולוביץ, לא שיחק מפני שעדיין לא עבר בדיקות רפואיות, וחוזהו עדיין לא עבר בבקרה.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה הזכירה במעט את המפגש משבוע שעבר, כאשר הקבוצות לא ייצרו מצבים וירדו לחדרי ההלבשה עם אפס שערים. עם פתיחת המחצית השניה התעוררות של המארחת, הביאה עימה מהלך יפה בדקה ה50- כאשר מאור בוזגלו הרים כדור לרחבה, הכדור הורחק על ידי קרית שמונה, אך זה לא הספיק, חמד גנאים השתלט על הריבאונג והכניע את דני עמוס, 1-0 לסכנין.

בדקה ה-69 עוד מהלך נפלא של בקשר מאור בוזגלו, שיצא להתקפה מתפרצת, מסר לחלוץ לירון וילנר, והשני של סכנין חתם את תוצאת המשחק. שנגמר ב-2-0.

קשאה של בני סכנין, חאלד חאליילה סיכם את המשחק ואמר: " במחצית הראשונה היתה חלשה מאוד לשתי הקבוצות, אך במחצית השניה חזרנו ויצרנו הרבה הזדמנויות, יכולנו לכבוש הרבה יותר"
על השינוי במשחק החלש משבוע שעבר מוסיף ואומר חאליילה: " מזג האויר היום היה הרבה יותר טוב, למרות שזה לא תירוץ. שבוע שעבר לא הגענו למשחק, אולי בגלל שהיתה התרגשות לארח לראשונה בדוחא. אבל הכי חשוב שניצחנו היום, רצינו להעפיל שלב בגביע הטוטו ואני שמח שעשינו זאת"

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק