בורדו וניס נאחזות בצמרת

ליגה צרפתית: בורדו וניס הקטנות ממשיכות להוליך את הליגה הצרפתית גם הערב לאחר שניצחו את מונאקו וסנט. אטיין בהתאמה. האלופה ליון עשתה מהפך תוך שבע דקות וגברה על לה מאן 2:3

שבת 01 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
חלק ממשחקי המחזור החמישי בליגה הצרפתית שוחק כבר הערב ובניגוד שלשנים עברו מבט חטוף על פסגת הטבלה מגלה כי האלופה ליון לא נמצאת בקרבת מקום. השתיים שנאחזות בצמרת הליגה הן לא אחרות מאשר בורדו וניס שנחשבו במשך שנים כקבוצות מרכז טבלה ומטה.

הערב בורדו גברה 1:2 על מונאקו משערים של פרננדו מנג'אנזו (61) וג'ראלדו וונדל (75)לפני שננה צימק את התוצאה בדקה האחרונה של המשחק. ניס מנגד ניצבת במקום השני לאחר ניצחון חמישי העונה אותו השיגה עם 0:2 על סנט. אטיין משערים של הנריקה קים (11) ואנטואן פורצ'ן (78). ואלנסיין שמרה אף היא על מקומה הגבוה בצמרת כשאספה נקודה בתיקו מאופס עם מץ מהתחתית. 

אך עם כל הכבוד לחבורת הצמרת הייתה זו שוב האלופה ליון שדנבה את ההצגה של המחזור עם מהפך מדהים שראה אוה חוזר מפיגור של 0:2 בבית לניצחון 2:3 תוך שבע דקות. המקומיים פיגורו בשני שערים לאחר שסטפנה ססנגו כבש צמד נאה (43, 55) אך הצליחה לכבוש שלושה שערים בין הדקות 71 ל-78 כשסידני גובו (71), קרים בנזומה (75) ומילאן בארוש (78) הופכים לגיבורי היום.

במשחקים נוספים: קון - סושו 2:2, טולוז - אוקזר 0:2, שטראוסבורג - לוריין 0:0  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק