רונאלדיניו מאיים לעזוב

אחיו של הכוכב הברזילאי שמשמש גם כסוכנו, רוברטו אסיס, הצהיר היום כי השחקן לא יהסס לקנות את שארית החוזה בברצלונה כדי להשתחרר, כשמילאן הצטרפה למירוץ אחר שירותיו

יום שלישי 04 דצמבר 2007
אסף בילגורי
המירוץ אחרי כוכבה הברזילאי של ברצלונה, רונאלדיניו, מתחמם. היום פורסם בתקשורת האיטלקית שמילאן מעוניינת לצרף את השחקן לשורותיה, זאת אחרי שאחיו, שמשמש גם כסוכנו של השחקן, הודיע כי לא יהסס להשתמש בסעיף מספר 17 בתקנון פיפ"א כדי לעזוב את המועדון הקטלוני. 

סעיף מספר 17 בתקנון פיפ"א קובע ששחקן יכול לקנות את שארית החוזה שלו במועדון, אחרי ששיחק באותה קבוצה לפחות שלוש שנים, זאת אחרי שישלם סכום כספי כפיצוי ߜאותו מועדון. 

עד לפני מספר שבועות היה הכוכב הברזילאי דמות דומיננטית בהרכב ברצלונה, מה שהרתיע מועדונים מלחזר אחר שירותיו, אבל אחרי שירד לספסל במשחק האחרון מול ליון בליגת האלופות ומול אספניות בליגה הספרדית, נראה כי השחק۟ בדרכו החוצה. "אחי יעזוב אם הוא אינו רצוי. אפילו אם הוא ייאלץ לעזוב ללא תשלום", איים אחיו של השחקן וסוכנו, רוברטו אסיס. 

צ'לסי של אברם גרנט כבר הביעה בעבר התעניינות בשחקן ויחד עם ההצהרה של המילאנזים והידיעות על אפשרות שגם יובנטەס תכנס לתמונת הרכישה, נראה כי לרונאלדיניו צפוי חורף חם במיוחד.


מסי: "לא עוזב את ברצלונה"

אין ספק שליונל מסי הוא כיום אחד מהכוכבים הלוהטים בכדורגל האירופי. הארגנטינאי של ברצלונה ממשיך הӢונה את היכולת הנפלאה שלו מאשתקד ולמרות שברצלונה עצמה לא מרשימה כקבוצה, מסי מוליך את טבלת הכיבושים בספרד.

מי שעוקב בעניין אחרי השחקן היה מאוד רוצה לראות אותו בקבוצה שבבעלותו הוא מאסימו מוראטי, הבעלים המיליארדר של אינטר, אלופת איטליה.
מוראטי הוא מעריץ גדול של הארגנטינאי הנפלא ואף פנה אליו בתחילת העונה, אך נענה בסירוב. 

פרט לאינטר, מסי מחוזר ע"י מספר מועדוני צמרת שעשויים לפנות אליו בינואר, כשיפתח מועד חלון ההעברות באירופה, אבל הארגנטינאי לא מתכוון לעזߕב כ"כ מהר. "ברצלונה בליבי ואני מצפה להישאר פה עוד הרבה זמן", אמר היום השחקן לכלי תקשורת בארגנטינה.

מסי הוסיף: "ההחלטה שלי. אני מודה לאנשים באינטר על כך שהם מעריכים אותי ומעוניינים בי. אני רוצה במיוחד להודות למוראۘי שאמר דברים טובים עליי. אני מאוד גאה שאדם כ"כ מכובד אמר עליי דברים כ"כ טובים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק