2

הפועל פנתה למשרד חקירות

הפועל ת"א פנתה למשרד חקירות על מנת לבדוק האם טעויות השיפוט במשחק ההפסד לקריית שמונה נבעו מטעות אנוש או משיקולים לא טהורים. הפוߢל: "רביעיית השופטים צריכה להיות מורחקת ל 40 משחקים"

יום שלישי 04 דצמבר 2007
אשר גולדברג
 הפועל תל אביב פונה למשרד חקירות: הנהלת הקבוצה פנתה למשרד חקירות שאמור לבדוק האם טעויות השיפוט במשחק ההפסד לקריית שמונה (1:0)  נבעו מטעויות אנוש או שנעשו "משיקולים לא טהורים" כהגדרת המועדון. 

בהודעה רשמית מטעם הפועל תל אביב נכתב: "הקבוצה לא תשקוט ותעקוב אחרי ניהול האәרוע בהתאחדות ובאיגוד השופטים וגם דרך משרד החקירות אותו שכרה הקבוצה שיבצע חקירה מקיפה על מנת לבחון אם היו מניעים חיצוניים בהחלטות השופטים". 

בנוסף נכתב כי "המועדון הוצף בפניות של צופים שטענו שכמי שצפו מהמשחק מהצד השיפוט נראה לכאורה כלא כשר. אם שי שיטרית(שלא הכריע את תוצאת המשחק) הורחק ל-4 משחקים,הרי שרביעיית השופטים צריכה להיות מורחקת מ-40 משחקים".

כזכור השופט אסף קינן התעלם מנגיעת יד ברורה ברחבה שӜ שחקן קריית שמונה, שחייבה שריקה לכדור עונשין מ 11 מטרים והתעלם מכך שכובש שער הניצחון של קריית שמונה היה בעמדת נבדל.   

בסיום המשחק האשים יוסי אבוקסיס את רביעיית השופטים בהפסד. 

תגובת האתחדות: "טעויות קורות ויקרו בארץ ובעולם, אנחנו בטוחים שיו"ר איגוד השופטים ויו"ר הוועדה המקצועית ידעו לטפל בפרשה בצורה ההוגנת והטובה ביותר."

תגובות

טלספורט בפייסבוק