אגיע ללונדון. מקווה לשחק

צפירת הרגעה בנבחרת ישראל. קולאוטי יצר קשר עם דרור קשטן, והודיע: חזרתי להתאמן. אני מגיע ללונדון אעשה הכל לשחק. מחר מסע"ת באיצטדיון רמת גן פלוס אימון יחיד לפני ההמראה

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

רוברטו קולאוטי, חלוצה של בורוסיה מינשנלדבאך, שלא שיחק הערב בניצחון 1:2 את אוסנבורק, שוחח לפנות ערב עם מאמן נבחרת ישראל דרור קשטן והודיע לו, שהוא חזר אתמול להתאמן, חש הטבה בפציעה בשריר הירך והוא יגיע ללונדון להשתתף במחנה האימונים, כדי לשחק בשבת מול אנגליה.

רוברטו קולאוטי שוחח עם מספר שחקנים במכבי חיפה והודיע להם: "אני אהיה כשיר, תיראו את זה במחנה האימונים. אני מת לשחק בוומבלי נגד נבחרת אנגליה".

הנבחרת תתכנס מחר (שני) אחר הצהריים. דרור קשטן יקיים מסיבת עיתונאים ולאחריה בשעה 20:00 בערב האימון היחיד באיצטדיון רמת גן, ללא הליגיונרים. ביום שלישי בבוקר תמריא נבחרת ישראל ללונדון.

פציעת קולאוטי תתברר הערב

רוברטו קולאוטי בספק למשחקה של נבחרת ישראל במוצאי שבת נגד אנגליה בוומבלי. קולאוטי פצוע ולא ברור אם ייכלל בסגל של בורוסיה מינשנגלדבאך שמארחת היום את אוסנברוק במסגרת המחזור הרביעי של ליגת המשנה בגרמניה.

חלוץ הקבוצה הגרמנית סובל ממתיחה בשריר הירך והבטיח לדבר הלילה עם מנהל הנבחרת, ישראל סטוצ'ינסקי. כבר אתמול התלונן קולאוטי על פציעתו, אך נאמר לו להגיע ביום שלישי ללונדון שם ייבדק ויטופל על-ידי הצוות הרפואי בראשותו של ד"ר מארק רוסנובסקי.

במידה ויהיה בריא, קולאוטי מתוכנן לפתוח במשחק מול אנגליה בחוד ההתקפה לצידו של חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי.

מספר שחקנים הגיעו לאיצטדיון רמת-גן לפני הצהריים כדי לעבור טיפולים בפציעות הקלות אותן הם גוררים. מחר (שני) מתכנן קשטן מסיבת עיתונאים בשעה 17:30 ולאחריה יתקיים אימון בר"ג ללא הליגיונרים שלנו בחו"ל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק