גמר מהעתיד?

במוקד היום שני משחקים מרתקים. דאלאס מאבריקס תתארח אצל האלופה, סן אנטוניו ספרס, ותרצה להנחיל לה הפסד ביתי ראשון העונה, ואלן איכברסון ודנבר יארחו את הלייקרס בתקווה להשיג ניצחון שלישי ברציפות.

יום רביעי 05 דצמבר 2007
מתן שמי
ליל יום רביעי בליגה הטובה בעולם מציף אותנו במפגשים ענקיים. 11 משחקים ייערכו הלילה באנ.בי.אי, ארבעה מהם מופיעים בתוכניית הווינר. אנחנו בחרנו להתמקד בשניים הטובים ביותר. האלופה הבלתי מעורערת, סן אנטוניו ספרס, תארח את דירק נוביצקי ודאלאס בתקווה לשמור על מאזן ביתי מושלם, וקובי בראיינט והלייקרס יגיעו לדנבר בתקווה לרשום ניצחון כפול על הנאגטס בתוך שבוע. 


משחק מספר 63: סן אנטוניו – דאלאס 

מספר פעמים מועט ביותר אנחנו זוכים לקבל קרב אמיתי בין שתיים מהקבוצות הטובות ביותר בעולם, אך הלילה באצטדיונה הביתי של סן אנטוניו נוכל לצפות במפגש ענקיות מרתק. אלופת האנ.בי.אי, סן אנטוניו ספרס, תארח את אלופת העונה הסדיӨה, דאלאס מאבריקס. 

הספרס ללא החתמות מיוחדות בפגרת הקיץ, ממשיכים לדרוס את הליגה ובביתה האלופה בלתי ניתנת לۢצירה עם מאזן מושלם של 10 ניצחונות מתוך עשרה משחקים, ולאורך כל העונה הפסידה שלושה פעמים בלבד. דירק נוביצקי ודאלאס אומנם מדורגים במקום השני בבית הדרום מערבי {מייד אחרי סן אנטוניו כמובן}, אך במשחקי החוץ המאבריקס חלשים מאוד ומחזיקים במאזן שלילי. הלילה סן אנטוניו המגיעה לאחר שלושה ניצחונות רצופים, תצליח להסתדר ללא טים דאנקן הפצוע ולהמשיך בחגיגה על חשבון נוביצקי וחבריו. ההימור: 1, היחס: 1.80 


משחק מספר 64: דנבר – ל.א לייקרס
 

רק לפני שבוע שתי הקߑוצות נפגשו בביתה של המארחת, וקובי בראיינט הגדול הצליח להביס את הנאגטס בתוצאה 99:127. הלילה צמד התותחים, כרמלו אנטוניו ואלן אייברסון ירצו לנקום בלייקרס על ההפסד המשפיל ולשמור על מאזן ביתי מרשים הכולל עד כה 8 ניצחונות לעומת שני הפסדים. 

הלייקרס ובראיינט ממשיכים גם השנה להבריק בכמה משחקים בודדים, אך לא מצליחים לשמור על רצף ניצחונות ולאחר 17 מחזורים האורחת ניצחה Өק בתשעה משחקים. מאז הניצחון על הנאגטס, לוס אנג'לס הפסידה שני משחקים ברציפות ומול דנבר המגיעה לאחר שני ניצחונות רצופים, קובי בראיינט ייאלץ להוביל את קבוצתו החלשה להפסד נוסף. ההימור: 1, היחס: 1.80.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק