''זה היום המאושר בחיי''

כולם חגגו היום בסן סירו: מילאן וסלטיק את העפלתן לשמינית גמר ליגת האלופות ופיפו אינזגי את השער ה 63 שלו בכל המסגרות באירופה, שהעלה אותו לראש טבלת המבקיעים בכל הזמנים באירופה .

יום רביעי 05 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
מילאן וסלטיק הבטיחו את העפלתן לשמינית גמר ליגת האלופות במשחק משעמם וחסר אירועים בולטים. פיפו אינזגי כבש את השער היחיד במשחק,&nbųp;בדקה ה 73 והעניק למילאן ניצחון של 1:0 בסיום. 

פיליפו אינזגי, ששער הניצחון שלו העלה אותו למקום הראשון בטבלת מבקיעי כל הזמנים באירופה, אמר בסיום:" אני שמח שהשער שכבשתי הביא אותי אל המקום הראשון בטבלת מבקיעי כל הזמניӝ באירופה אך יותר שמח שהוא עזר לקבוצתי לזכות בניצחון".

מנג'ר סלטיק  גורדן סטראכן תירץ את המשחק הזוועתי של קבוצתו בכך שאמר: " שיחקנו בחוץ נגד קבוצה מצויינת והיינו  עם סגל חסר.כל זה לא גורע מההישג ה۠פלא שהשגנו ,לעלות שנה שניה ברציפות לשמינית הגמר עם סגל שחקנים שונה ".

הקבוצה שלא ניצלה את הפסדה של סלטיק על מנת לעקוף אותה בטבלה היא שחטיור האוקראינית שהפסידה בביתה 1:2 לבנפיקה. הקבוצה הפורטוגלית עלתה על חשבונה של שחטיור למקום השלישי המוליך לגביע אופ"א.

מאמן בנפיקה, חוזה אנטוניו קמאצ'ו אמר בסיום: " העובדה שידענו שאין לנו סיכוי להעפיל לשמינית הגמר הורידה מאיתנו את כל הלחץ והעבירה אותו לאוקראינים. הבחורים שלי שיחקו בצורה מעוררת כבוד ואני שמח שאנחנו ממשיכים לגביע אופ"א. הדבר הכי חשוב במשחק הוא להבקיע גולים וקרדוסו הוא אחד השחקנים החשובים במערך שלי. היום הוא הוכיח את זה  עם שני שערים חשובים שכבש".

בצד האוקראיני שררה אכזבה עמוקה בסיוӝ המשחק, בעת שנודע כי סלטיק הפסידה למילאן. האוקראינים ידעו כי ניצחון שלהם יעלה אותם לשמינית הגמר. המאמן המאוכזב, מירקה לוצ'סקו, אמר בסיום: לצערי נתנו לפורטוגלים שתי מתנות שאותן הם ניצלו הייטב.ייתכן, כי איננו עדיין ברמה גבוהה מספיק כדי לעבור שלב בߜיגת האלופות. לא שיחקנו היום כמו קבוצה שמקווה לעבור שלב בליגת האלופות וחבל."

תגובות

טלספורט בפייסבוק