רונאלדיניו סגור בצ'לסי

כך מפרסם הבוקר ה"מארקה" הספרדי. על פי העיתון, ߔברזילאי הגיע לסיכום עם ראשי צ'לסי ויעבור לאנגליה כבר בחודש ינואר, אחרי שיקבל את השיחרור מברצלונה

יום רביעי 05 דצמבר 2007
אסף בילגורי
 זה אולי נשמע דימיוני אך סביר מאוד להניח שרונאלדיניו, אולי גדול שחקני תבל, יקבל בקרוב הוראות מקצועיות מאברהם גרנט.

ה&qɵot;מארקה", העיתון הספרדי הנחשב מפרסם הבוקר כי רונאלדיניו, שמחוזר כבר מתחילת העונה ע"י צ'לסי, הגיע לסיכום עם רומן אברמוביץ' והוא יחתום בשורות הכחולים כבר בינואר הקרוב.

רוברטו אסיס, סוכנו ואחיו של רונאלדיניו, הוא זה שעומל על העיסקה והߕא צפוי לנחות בימים הקרובים בברצלונה, כדי להשיג שיחרור מהקבוצה, שיאפשר לו לחתום בצ'לסי.

רונאלדיניו צפוי להרוויח בצ'לסי לא פחות מעשרה מיליון יורו לעונה, הרבה יותר ממה שמרוויח הכוכב הברזילאי בברצלונה.

מעמדו של רונאלדיניו, שנחשב לפניĠשנתיים לאליל בברצלונה, התערער מאוד בשנה וחצי האחרונות והעונה הוא מצא את עצמו כבר כמה פעמים עולה מהספסל של ראייקרד כמחליף של גודיונסן.

ההצטיינות של ליאו מסי, למרות שהשניים חברים טובים, דחקה מאוד את רונאלדיניו מקידמת הבמה וכעת מסי הוא הכוכב הגדەל של ברצלונה ולא רונאלדיניו.


סמואל אטו חוזר

ויש גם בשורות טובות לאוהדי ברצלונה: סמואל אטו, החלוץ הקמרוני הנהדר של הקבוצה, החלים לחלוטין מהפציעה בבירכו והוא החל להתאמן עם הקבוצה.

כזכור, אטו נפצۢ בסחוס בבירכו, במשחק קדם העונה של ברסה מול אינטר ב-28 לאוגוסט, רק כדקה אחרי שנכנס כמחליף.

אטו כבר חזר לאימונים חלקיים בקבוצה ולפי התקשורת בספרד, הוא יעמוד לרשותו של רייקארד במשחק הליגה הקרוב ביום ראשון בבית מול לה קורוניה של אוואט.
Ȋ
החזרה של אטו באה בזמן לרייקארד, אחרי שתיירי הנרי נפצע אף הוא ולא שיחק בשני משחקיה האחרונים של הקבוצה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק