יוני בחוץ. רם ברבע גמר

אליפות ארה"ב הפתוחה: הצמד הישראלי אנדי רם ויוני ארליך נכנע היום 7:5, 7:6 לצמד השוודי/אוסטרי אספלין ונואל. זוגות מוערבים: רם ניצח את ארליך ועלה לרבע גמר המוערבים

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
 ערב לא מזהיר לטניס הישראלי. אנדי רם ויוני ארליך, הצמד הישראלי נכנע היום 7:5, 7:6 למד אספלין ונואל (10 בטורניר). בעקבות ההפסד נפרדו הצמד הישראלי מאליפות ארה"ב הפתוחה.

הצמד הישראלי אנדיוני פתחו היטב את המערכה עם ניצחון במשחקון הראשון. הצמד הישראלי המשיך להיות צמוד צמוד מול אספלין ונוויל, אבל בסופו של דבר נשברו 7:5 בסיום המערכה הראשונה.

במערכה השנייה הצמד הישראלי הצליח להגיע לנקודת שבירה 4:5 . הצמד אספלין ונואל המשיכו לא להשבר ולחזור ל-5:5. המערכה המשיכה ל-6:6 ולשובר שיווין. בשובר השוויון הצמד הישראלי נכנע והפסיד את המערכה והמשחק - 6:7 בסיום לאספלין ונואל.

למרות ההפסד יתמודדו הצמד הישראלי אחד מול השני הלילה. יוני ארליך ישתף פעוןלה עם צ'יה ג'ונג' צ'אנג מטייפה וינסה לנצח את יריבו אנדי רם ודשי, הצמד הנהדר שזכה בטורניר הרולאן גארוס.

זוגות מעורבים

כמה שעות אחרי ההדחה של הצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך, מטורניר הזוגות, נפגשנו השניים לפנות בוקר, הפעם אחד נגד השני במסגרת טורניר הזוגות המוערבים.

אנדי רם ובת זוגתו, נטלי דשי, היו טובים יותר וניצחו בקלות בשתי מערכות 2:6 ו-3:6 את יוני ארליך ובת זוגתו הסינית צ'אנג.

רם ודשי שעדיין לא אמרו את המילה האחרונה בטורניר, העפילו לשלב רבע הגמר, שם יפגשו את זי יאן הסינית ומארק נואלס מאיי הבאהמה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק