נהריה פתחה את העונה

כדורסל: בעירוני נהריה מפתחים ציפיות לקראת פתיחת העונה החדשה בליגת ווינר. אבי סוכר חזר הביתה וגם אדריאן פלדג'ר, שנחשב לבן בית. ברק פלג: זוהי עונתי ה-14 בכדורסל, כך שאינני מתרגש כל כך

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
הדס גרינברג

עירוני נהריה פתחה באופן רישמי את אימוניה לעונת 2007/2008. הקבוצה התאמנה בהרכב כמעט מלא, למעט מתן נאור ועידו קוז'יקארו שנמצאים עם הנבחרת באליפות אירופה, כל השחקנים כולל שחקני הרכש פלוס הישראלים נמצאים.

באימון ניתן היה לראות פרצופים חדשים ישנים, כאשר רוב הסגל הלבן סגול מורכב משחקנים
ששיחקו בעבר בקבוצה.

אוטיס היל בילה כאן בישראל שנה (2005). לאדריאן פלדג'ר זו עונתו החמישית בנהריה. אבי סוכר, זוכה לראות שני אקסים היום: אחד את הקבוצה בה שיחק לפני כשנתיים והשני בדמותו של המאמן אריאל בית הלחמי, שאימן את סוכר בעבר באליצור אשקלון.

אבי סוכר אמר הערב: ""אין ספק שהתגעגעתי למועדון הזה. כיף לראות חברים ששיחקתי איתם". על השאיפות אמר סוכר בהומור: "השאיפה שלי לסיים את האימון הראשון קודם כל".

ברק פלג פותח את עונתו החמישית בקבוצה ואמר: "זו עונתי החמישית בנהריה, ואני גם פותח את  העונה ה-14 שלי בקריירת הכדורסל הישראלי, כך שאין כל כך הרבה התרגשות. אין ספק שהחיבור בין השחקנים שמכירים את המערכת יהיה יותר קל". לגבי השאיפות אמר פלג: "אני רוצה לראות את נהריה בפיינל TWO". 

כדי לצפות במאמן ושחקני עירוני נהריה, לחצו PLAY וצפו בכתבה

צילום ועריכה: הדס גרינברג

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק