שחקניות רמהש חששו לטוס

לקראת המשחק מחר מול צ'בקטה טסו בנות אלקטרה רמת השרון בטיסה פנימית ברוסיה. ויליפיץ' אמרה: "זהו, אנחנו הולכים למות....אנחנו הולכים למות". אוסטפלד: באנו לנצח

יום רביעי 05 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

אלקטרה רמת השרון תסיים מחר (חמישי 17:00 שעון יߩראל) את משחקי החוץ שלה בבית המוקדם של היורוקאפ כשתתמודד בצרפובץ  רוסיה מול צ'בקטה המקומית. עד כה ניצחה אלקטרה רמת השרון בכל ארבעת משחקיה (שניים בבית ושניים בחוץ).

הקבוצה הישראלית ניצחה ברמת השרון את צ'בקטה 85-95 והיא מדורגת במקום הראשון בבית C עם 8 נקודות. הרוסיות במקום השני עם 6 נקודות ומאזן של שני נצחונות ושני הפסדים.
ראשי אלקטרה רמת השרון סיפרו בשיחת טלפון מרוסיה כי הגיעו לעיר מושלגת, אבל המארחים עושים מאמצים גדולים על מנת להעניק לישראליות אירוח לבבי. רק המיטות בבית המלון בו מתארחת הקӑוצה, הן מיטות נוער והסנטרית הענקית דדה ויליפיץ' (1.96 מ') נאלצה לחבר יחד שתי מיטות.

טיסת המעבר ממוסקבה לצרפוביץ היתה במטוס מנהלים קטן של 35 מקומות והשחקניות חששו מאד לטוס. ויליפיץ' שלא יכולה היתה לעמוד זקוף במטוס לא הפסיקה למלמל: "זהו, אנחנו הולכים למות....אנחנו הולכים למות" .

אורנה אוסטפלד מאמנת אלקטרה רמת השרון: "לנגד עינינו רק אתגר אחד – לנצח את המשחק. הבנות מודעות למשימה, דרוכות ואני בטוחה שהקבוצה תעשה את כל המאמצים כדי להשלים את המשימה".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק