חג המכבים

במוקד היەם שלושה הימורים גדולים. מכבי ת"א תרצה להתאושש מהתבוסה לבני השרון כשתארח את אריס סלוניקי למפגש בו זהות המנצחת וכמות הנקודות עומדים במבחן, ובלגרד תקווה להפתיע את בולטון ולהשיג ניצחון חשוב

יום חמישי 06 דצמבר 2007
מתן שמי
יום חמישי מגיע ואנחנו כמובן נתמקד בשני ענפי הספורט המובילים. ביורוליג, אריס סלוניקי תתארח בהיכל נוקיה ותרצה לרשום ניצחון שני ברציפות, במחזור ה-4 בגביע האופ"א בולטון וונדררס תגיע לסרביה שם תפגוש את הכוכב האדום בלגרד למפגש מרתק, ולקינוח עודד קטש ירצה להעניק לאוהדים הצהובים הצגה בלתי נשכחת ולגרור את האורחת היוונית למשחק התקפי ושוטף.    


משחק מספר 69: מכבי תל אביב – אריס סלוניקי {7+} 

השלב בו מאמן צריך לדאוג לגבי מעמדו, מתחיל בדיוק כשבעלי הקבוצה מגבים אותו בכל אמצעי תקשורת אפשרי. עודד קטש הצעיר כבר הגיע לשלב המדובר במיוחד בעקבות ההפסӓ המביך 87:68 לבני השרון במחזור הליגה האחרון. נכון, עד אותו הפסד מכבי רשמה 4 ניצחונות רצופים בכל המסגרות, אך גם עודד קטש עצמו יודע כי מצבה של האימפריה הישראלית מדאיג למדי. 

הלילה במסגרת המחזור השביעי ביורוליג הצהובים יסתמכו בעיקר על "אפקט נוקיה" בכדי לשמור על מאזן ביתי מושלם כשיארחו את אריס סלוניקי היוונית. האורחת בדיוק כמו יריבתה, ניצחה עד כה בĭ4 משחקים והפסידה בשניים, ומגיעה לאחר ניצחון דרמטי על דיוויד בלאט ואפס פילזן. בדרך כלל אלופת המדינה הייתה מגיעה כפייבוריטית ברורה למפגש עם סלוניקי, אך כמו שהמארחת נראתה נגד אפי בירנבאום ובני השרון, מכבי תספוג הפסד בית ראשון דווקא בחג המכבים. ההימור: 2, ߔיחס: 1.80 

משחק מספר 71: אנדר/ אובר {155} מכבי תל אביב/ אריס סלוניקי 

יכולתה החלשה של מכבי העונה, מתקשרת בעיקר לפן ההתקפי. אותה אימפריה קטלנית ובלתי ניתנת לעצירה מימיו של שאראס, מדשדשת השנה בתחתית קלעә השלשות ביורוליג ובמשחקיה הביתיים מכבי קולעת בממוצע רק 75 נק'. 

סלוניקי האורחת גם כן מרבה לסיים את משחקיה בסקור נמוך, ובכל חמשת משחקיה האחרונים במפעל לא נקלעו למעלה מ-150 נקודות. הערב בהיכל נוקיה שתי הקבוצות ימשיכו להפגין יכולת התקפית חלשה, והמפגש המסקרן יסתיים בתוצאה נמוכה מאוד. ההימור: 1, היחס: 1.75 

משחק מספר 81: הכוכב האדום – בולטון 

האם ניתן להפריד את היכולת מהליגה לבין הזירה האירופאית?, בולטון האורחת תתפלל שהתשובה תתברר כחיובית. רק לפני ארבעה ימים הוונדררס ספגו תבוסה כואבת מליברפול הגדולה, והערב גרי מגסון וחניכיו ירצו להתאושש ולרשום ניצחון בӛורה בגביע האופ"א לאחר שלושה תוצאות תיקו. 

ואם בולטון הייתה יכולה לבחור ביריבה הנוחה ביותר בכדי להשיגȠאת מלוא שלושת הנקודות, הכוכב האדום בלגרד בוודאי הייתה נבחרת במהירות. 2 הפסדים מתוך שני משחקיה במפעל רשמה האימפריה הסרבית, בהם ספגה 6 שערים וכבשה שניים בלבד. גם הפעם הכוכב האדום לא יצליח לנצוץ, והמארחת תאפשר לבולטון להתקרב צעד נוסף לעבר ההעפלה לשלב הבא.  

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק